logo

08 Eylül 2016

Bodrum Masalı 4. yeni bölümde Faryalı ve Yıldız yeniden bir araya geliyor

57d10d83c03c0e1dc4963497

Kanal D’nin yeni dizisi Bodrum Masalı 4. bölümü ile bu akşam ekrana gelecek. Yayınlandığı ilk günden itibaren herkesi ekran başına kilitleyen Bodrum Masalı dizisinin yeni bölümünde otel yeniden işletmeye açılıyor. Faryalı ve Yıldız otel için bir araya geliyor. Bodrum Masalı 4. bölüm fragmanları ve merak edilen detaylar haberimizde.

Bodrum Masalı 4. bölüm 2. fragmanı da yayınlandı. Bodrum Masalı yeni bölümde Su, annesi ile Faryalı’nın arasında daha önceden bir ilişki olduğundan şüpheleniyor ve Faryalı’ya can alıcı bir soru soruyor. Aksiyonun hiç bitmeyeceği yeni bölüm fragmanı sizlerle birlikte…

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK

Cahit’in kararı ile Ateş’ten uzak durması için Londra’ya yollanan Alara, Ateş olmadan yapamayacağını anlar ve babasına rağmen harekete geçer. Ateş ise, Alara ile aynı şehre gidebilmek için yüzme bursunun peşine düşer. Alara için, hayatı boyunca çabalamadığı kadar çabalamaya hazırdır. Aynı bursa Kelebek’in de talip olması iki genci karşı karşıya getirir.Cahit ise, Ateş ve Alara’yı bir araya getirmemeye kararlıdır.

Faryalı, Yıldız ve Gözde üç ortak olarak oteli işletmeye çabalamaktadırlar. Evren bu ortaklıktan memnun değildir. Oteli satabilmek için yeni planlar yapar. Bu uğurda can düşmanı Cahit ile ortak çalışmayı bile göze alır. Bu durum Ergüven ailesinin tüm fertlerini etkileyecektir. Yıldız çocuklarından yana tavır alırken, Evren yine kendi çıkarını düşünmektedir.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI

Evren, Cahit’in verdiği bilgi ile tuzağa düşmüş, yeri tespit edilmiştir. Borcuna karşılık hapse girme tehlikesi ile karşı karşıyadır. Polisten kaçar ve saklanır. Ergüven ailesi tüm güçleri ile Evren’in borcunu ödemeye çalışırken Yıldız’ın ve Ateş’in Evren’e olan öfkesi artmaktadır. Cahit’in olaydaki rolünün açığa çıkması Ateş ve Alara’yı karşı karşıya getirir. Gözde ise Yıldız’ın Evren’e olan öfkesini Evren’i birlikte kaçmaya ikna etmek için kullanır. Yıldız’a olan aşkını kalbinin derinliklerine gömmüş olan Faryalı, kendisini hiç istemediği halde Ergüvenlerin ailevi problemleri ile uğraşırken bulur. Su, babasının kurtulması için çabalarken Kelebek’ten yardım alır. Cenk, Kelebek’i kıskanmaya başlar. Arkadaşı Uzay’ın da doldurması ile Su’ya karşı çok büyük bir hata yapmak üzeredir.

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+3 = ?

BENZER HABERLER

Yaşam
Notebook

Notebook

Yaşam
Maclaren

Maclaren

Yaşam
Kısa Abiye

Kısa Abiye