logo


Blistex Bakım Ürünleri Doğal ve içerikleri ile sağlıklı güzellik sunuyor

Güneş, rüzgar, kuru hava ciltte olduğu gibi dudaklarda da olumsuz etkiler yaratır. Dudaklar mevsimsel ve çevresel faktörlere bağlı olarak kurur ve çatlar. Blistex dudak bakım ürünlerinin geniş seçenekleri sayesinde kadınlar kadar erkeklere de bakım yapma olanağı sunuyor.

Dudak Bakım Önerileri

Su tüketiminin arttırılması gereklidir. Dudakların kuruması vücudun susuz kalmasıyla bağlantılı olabilir. Dudakları dille ıslatma ve ısırma gibi alışkanlıklar dudakların kurumasına, çatlamasına ve yaraların oluşmasına sebep olur. Dudakların en çok ihtiyaç duyduğu bakım adımlarından biri peeling işlemidir. Peeling cildi ölü deriden arındırır, cilde nefes aldırır.

Blistex Kadın ve Erkek Dudak Bakımı

Erkeklerin dudak bakım sticklerine ve kremlerine karşı olumsuz algısı Blistex ürünleriyle kırılıyor. Blistex meyve aromalı balm seçeneklerinin yanı sıra zeytinyağı,  okaliptüs, mentol, argan yağı içeren hoş kokulu ve renk vermeyen ürünleri de dudak bakımına önem verenlerle buluşturmuştur. Ürünler hem stick hem de küçük kavanozlarda piyasaya sürüldüğünden stick kullanımına ön yargılı erkekler için bakım alternatifi geliştirilmiştir. Siz de sevdikleriniz ve kendiniz için Blistex ürünlerine https://www.kozmela.com/blistex ‘un uygun fiyat avantajları ve kaliteli alışveriş seçeneklerinden yararlanarak ulaşabilirsiniz.


Share
#

SEN DE YORUM YAZ

7+10 = ?