logo


Birevim Olsa ile İşyeri Sahibi Olmak

Her insanın hayalinde kendi evini almak, kendi iş yerine sahip olmak gibi hayaller vardır. Bu hayaller için birikim yapmaya çalışmak ise günümüz koşullarında bir yandan kira öderken oldukça zordur. Bu nedenle bu tarz bir düşünceye sahip olan kişiler genellikle banka kredilerine başvurarak riske girer ve faizle, dosya masraflarıyla oldukça külfetli bir yükü omuzlarlar. Taksit öder gibi ev ya da işyeri sahibi olmak için Birevim olsa ile tanışanlar ise bu riskleri almadan, faiz, dosya masrafı, peşinat olmaksanız hayallerine kavuşabilir. Bu yepyeni sistemde kendi ödeme gücünüz dâhilinde katılacağınız grupta sırayla ev ya da işyeri sahibi olabileceksiniz. Modern bir imece usulü olarak adlandırabileceğimiz bu sistem dâhilinde kesinlikle faiz ya da peşinat ödemeden hayallerinize kavuşabileceksiniz.

Birevim olsa ile nasıl işyeri sahibi olunur?

Hayallerinize giden yolda sizlere en uygun ve avantajlı imkânları sunan ev alma yöntemi ile işyeri ya da ev sahibi olmak için bu organizasyona dâhil olmanız yeterlidir. Kendi gelirinize göre belirlenecek olan ödeme planı dâhilinde 60,80 veya 120 kişiden oluşan gruplardan birine dâhil olarak yapılan kura sonucunda belirlenen sıraya göre her ay bir kişi istediği ev ya da işyerini alabilme şansına sahip oluyor. Örneğin 60 kişilik bir grupta yer alan bir kişi yapılan kura sonucu hangi aya denk geliyorsa o ay içinde parasını alarak istediği yerden istediği ev ya da faizsiz işyeri olabiliyor. Bu imkânlar ile sadece taksit öder gibi kendi evinin ya da işyerinin keyfini kira öder gibi sahip olan binlerce kişinin arasına sizde katılmış oluyorsunuz.

Yardımlaşmanın önemini ortaya koyan bu sistemde, ilk günden son güne kadar işinde uzman ve profesyonel personeller de her sorunuza cevap veriyor ve her konuda size destek sunuyor. Günümüz şartlarında gayrimenkul sahibi olmak isteyenler için oldukça önemli ve hiçbir riski olmayan bu sistemde ödeme güçlüğü yaşadığınız takdirde ödemelerinizi dondurma hakkına da sahip oluyorsunuz ve böylece sıkıştığınız durumlarda da herhangi bir sorunla karşılaşmadan peşinatsız ev ya da işyeri sahibi olabiliyorsunuz.

Etiketler:

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+4 = ?