logo


19 Ekim 2018

Bircan Bali, Nihat Doğan’dan şüpheleniyor

Magazin programı yorumcusu Bircan Bali, geçtiğimiz aylarda eşi Şenol İpek’le yollarını ayırarak kendisine yeni bir sayfa açmıştı. Bali’nin şu sıralar sevgili olduğu kişiyle görüntüleri ortaya çıktı.

Ulusal bir televizyon kanalında magazin yorumculuğu yapan Bircan Bali’nin sevgilisiyle birlikte olduğu görüntüleri ortaya çıktı. Bali’nin sosyal medyaya sızan bu görüntülerinin ne zaman çekildiği ve kim tarafından sosyal medyaya sızdırıldığı ise merak konusu oldu.

“HESABINI VERECEKSİNİZ”

Samimi görüntüleri ortaya çıkan Bircan Bali, sosyal medya hesabından ateş püskürdü. Instagram hesabının hikaye bölümünden paylaşım yapan Bircan Bali, “İki bekar arasındaki yaptığınız tüm yorumların hesabını vereceksiniz” dedi.

NİHAT DOĞAN’DAN DİKKAT ÇEKEN PAYLAŞIM

Nihat Doğan, beraber program yaptıkları Bircan Bali ile yakın arkadaştı. Ancak Doğan’ın taciz ile suçlandığı ve aklandığı bir önceki olayda Bircan Bali destek vermemişti. Bircan Bali’nin samimi görüntülerinin ortaya çıkmasının ardından bazı sosyal medya kullanıcıları tarafından, “Acaba görüntüleri Nihat Doğan mı sızdırdı?” soruları soruldu. Bunun yanı sıra Bali’nin de görüntüleri sızdıran kişinin Nihat Doğan, olduğunu yakın çevresine söylediği iddia edildi.

“HUKUKİ YOLLARA BAŞVURACAĞIM”

Açıklama yaparken duygusal anlar yaşayan sunucu, konu hakkında şunları söyledi: Mayıs ayında 5 yıllık evliliğim bitirdim, bekarım. Benimle ilgili haber çıkarılan kişi ilk yemeği temmuz ayında yedim. iki bekar insanın ilişki yaşamasından haber çıkar mı? Çıkmaz. Haber yapmak için ya Bircan’a evli diyelim ya da diğerine evli diyelim. Ben kınadığım hiçbir şeyi yapmam. Hayatım boyunca bana iftira atanları Allah’a havale ettim ama bu seferle hukuki yollara başvuracağım.


Bircan Bali, 2013 senesinde dünyaevine girdiği Şenol İpek’le geçtiğimiz aylarda boşanmıştı.
(Sözcü)

Etiketler: »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

6+6 = ?