logo


Bir CEO’nun rezil olduğu an

haberceo633Archos’un CEO’su tanıttığı yeni telefonun su geçirmez özelliğini göstermek için cihazı suya bıraktı, ancak sudan çıkan telefon çalışmayınca büyük şok yaşadı.

Dünyanın önde gelen teknoloji firmalarından Archos’un CEO’su tanıttığı yeni telefonun su geçirmez özelliğini göstermek için cihazı suya bıraktı, ancak sudan çıkan telefon çalışmayınca büyük şok yaşadı.

Yeni telefonları Quecha Phone’un şoklara karşı ne kadar dayanıklı olduğunu göstermek isteyen Poirier, önce onu yere attı. Eğilip onu geri aldığında telefon gerçekten de hiçbir şey olmamış gibi çalışıyordu. Chip Online’ın haberine göre bir sonraki test ise telefonun su geçirmediğini göstermekti. Bunun için telefonu su dolu bir kavanoza atan CEO, onu sudan çıkardığında ekranın tepki vermediğini gördü. CEO, durumu toparlamak için telefonu yeniden başlatmaya çalışsa da, bu girişimi başarılı olmadı.

Ürün, Galaxy S5 gibi IP67 sertifikasına değil, IP54 standartlarına sahipti. Bu puan, Quecha Phone’un tam anlamıyla su geçirmez olmadığını, sadece su sıçramalarına karşı dayanıklı olduğunu gösteriyor. Bu durum, ürünün bilgi web sayfasında da açıklanmış. Ancak görünüşe bakılırsa CEO, ürünü hakkında yeteri kadar bilgilendirilmemiş.

Etiketler:

Share