logo


Bir anne, oğlunun cenazesinde ağlarken odadaki beyaz balon süzülüyor ve…

Bir anne, oğlunun cenazesinde ağlarken odadaki beyaz balon süzülüyor ve...

Hayat açıklanamayan tuhaf olaylarla dolu. Kimi bu olaylara kendi gözleriyle tanık olur, kimi ise başına gelmedikçe inanmaz… İşte gerçekliği tartışmaya açık bir video daha. Bu videoya montaj diyenler de var, odada esen rüzgarın bir oyunu olduğunu ileri sürenler de… Küçük oğulları Trebby vefat ettiğinde Filipinli ailenin yüreğine adeta ateş düşmüştü. Trebby’nin nöbetinde (Hristiyanların cenazeden bir gün önce cenaze karşısında dua ettikleri erken tören) hem ürpertici bir o kadar da ilginç bir olay meydana geldi…

Videoda da görüldüğü gibi cenaze odasındaki tabutun yanında beyaz balonlar durmakta. Facebook kullanıcısı Joy Ganda Vibar-Alamares yani Trebby’nin annesi ise o sırada küçük yaşta hayata gözlerini kapayan minik oğlunun yasını tutuyor.

HAVADA SÜZÜLÜP YANINA YAKLAŞTI

Tam o sırada, balonlardan birisi tabuttan ayrılarak yavaşça odanın içinde süzülmeye başlıyor. Anne, önce onu farketmiyor ancak daha sonra balonun doğrudan kendine yönlendiğini görüyor.

BAŞINI BALONA YASLADI

Balon, şaşırtıcı bir şekilde annenin tam önünde duruyor. Anne Joy Ganda Vibar-Alamares de balonu fark ettikten sonra onu tutarak kendini teselli etmeye çalışıyor ve başını balona yaslıyor. Belki de Trebby’nin öteki dünyadan onunla iletişim kurmaya çalıştığını düşünüyor. Video, Joy Ganda Vibar-Alamares’in Facebook hesabından 81 bin kez paylaşıldı ve şimdiye kadar 5 milyondan fazla kişi tarafından izlendi.

Etiketler: » » » » » »
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

10+4 = ?