logo


26 Eylül 2013

Bilic’i çok şaşırtan rapor!

bilic-i-cok-sasirtan-rapor--3635706Derbide sahadan atılan Beşiktaş Teknik Direktörü Bilic’in, ‘shame on you Muslera'(Ayıp sana Muslera) dediğini, ancak dördüncü hakemin bunu raporunda ‘f.ck you Muslera’ diye yazdığı belirtildi.

Yarıda kalan Beşiktaş-Galatasaray derbisinin sonucu hakkındaki kararlar için gözler bugün toplanacak olan Disiplin Kurulu’nda olacak. Beşiktaş, savunmasını bugün saat 15.00’e kadar verecek. Ancak herkesin sahaya giren taraftarların savunmasına odaklandığı dönemde dördüncü hakem Kemal Yılmaz, tribüne gönderilen Bilic’in, Muslera’ya “F.ck yu” dediğini raporuna yazdı. Bu detay Bilic’i çok şaşırttı.

KESİNLİKLE KÜFÜR ETMEDİM
Yönetim dün Bilic’e bu konuyu sorup savunmasını istedi. Hırvat çalıştırıcı ise savunmasını, “Niye tribüne gönderildiğimi zaten anlamamıştım. Dostlarım bana ilk yarıda hakeme yaptığım görmüyor musun işaretimden dolayı olabileceğini söyledi. Ancak hakemin raporuna çok şaşırdım. Muslera zamandan çalmak için kendini yere bırakmıştı. Ben de kendisine tek bir söz sarf ettim ve Shame on you Muslera (Ayıp sana Muslera’ dedim. Kesinlikle küfür etmedim” şeklinde dile getirdi.


Share
#

SEN DE YORUM YAZ

9+1 = ?