logo


Bi Saat Erkek Kol Saati Modelleri

saat

Erkek kombinlerinde hangi stille daha yakın iseniz aksesuar olarak tercih ettiğiniz saatlerinizde aynı stilli yansıtması gerekir. İtalyan stiline yakın olan beylere özel olarak tasarlanarak Bi Saat adresinde ürünleri sergilenen Bigotti Milano kol saatleri farklı tasarımları ve şık duruşları ile dikkat çekiyor.

Bigotti Milano Serisinde Yer Alan Modeller

Birçok saat markasını tek çatı altında birleştiren Bi Saat sizlere farklı tasarımları da sunuyor. Bigotti Milano kol saati modelleri son derece sportif modeller olup oldukça ilgi çekicidir. Modeller arasında yer alan yeşil renkli model ise BM 154020 kod numarası ile satışta olup altın rengi kadran kenarları aynı şeklide kol kıvrımı boyunca ilerleyerek bir bütün yaratmış. Bigotti Milano serisine oldukça uyumlu olan saat zaman göstergeleri çift sayılara özel olarak dizayn edilmiş.

Bi Saat adresinde yer alan saat modellerini görmek, markalara göre inceleyerek, size en uygun olan modelli seçmek ve de anında sipariş vermek için http://bisaat.com/bigotti-milano adresini tıklamanız yeterli.


Share
#

SEN DE YORUM YAZ

10+1 = ?