logo


Beyaz’la Atışması Sosyal Medya da Tavan Yaptı!

Candan Erçetin’in Beyazıt Öztürk ile girdiği “müzikli atışma” popülaritesini bir hayli arttırdı. Facebook hesabının beğenisi son bir ayda 600 bin arttı.

Türkiye son bir aydır ünlü sanatçı Candan Erçetin ile şovmen Beyazıt Öztürk’ün karşılıklı atışmasını konuşuyor. 12 Aralık 2014 tarihli Beyaz Show programına konuk olan Candan Erçetin’e Beyaz’ın “Git” karşısına yaptığı kliple başlayan “atışma” zinciri 8. haftasına girdi. Türkiye’nin magazin gündemine oturan “müzikli atışma” Beyaz Show’un reytinglerini olduğu kadar Candan Erçetin’in popülaritesini de epey arttırdı.

candan-face

FACEBOOK BEĞENİLERİ TAVAN YAPTI

11 Aralık 2014 günü beğeni sayısı yaklaşık 500 bin olan Candan Erçetin’in facebook hesabı, 24 Ocak itibariyle 1 milyon 200 bine dayandı. Yani Beyaz ile olan atışması Candan Erçetin’e 600 binden fazla beğeni getirdi. Erçetin’in paylaştığı videolar paylaşım rekorları kırdı. Örneğin Erçetin’in 10 Ocak tarihli videosu facebook’ta 11 milyon kişiye erişerek kırılması zor bir rekora imza attı.

TWITTER’DA DA TAKİPÇİ SAYISI ARTIYOR

Sanatçının twitter’daki takipçi sayısıda her geçen gün artıyor. Erçetin’in twitter’daki şu anki takipçi sayısı 67 bin 500 kişiye ulaşmış durumda.

Etiketler: » » » » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

9+1 = ?
#

Beyaz’la Atışması Sosyal Medya da Tavan Yaptı!” için 2 Yorum

  1. Hakan : diyor ki:

    Sonunda bitti şunların atışması da rahatladık.

    0
  2. Finale geldiler herhalde bitti yani şov geçen bir videoda görmüştüm :D

    0