logo


29 Nisan 2018

Beyaz Eşya Servis Sektörü Lideri

Ulusal markaların lideri Amana ve Westinghouse markasının yetkili servisi hizmetleri ile sektörün en eski firmasıyız kurumsal yapıdaki şirket yaklaşık 20 personelle hizmetler gönderiyor lider ekiplerimiz sayesinde sizlere destek ekiplerimizle servis hizmetleri sunuyoruz. Şirketimiz sizlere en etkili servislerle zamanında tamir destekleri veren kurumdur.

İş yerinizde ve evinizde her zaman el altında olan amana buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ocak, klima ve kombi gibi cihazlarınızın neredeyse tüm aksamaları, bir yıl garanti kapsamında servisimiz tarafından yapılmaktadır. sorunları.

Sizlere İstanbul Amana Servisi Teknik anlamda belirli bilgilere her zaman ulaşabilen ve en önemlisi kendinizi her zaman huzur içinde hissedebileceğiniz bir şirket arıyorsanız, en geç iki saat içinde kalitenin emrinde olduğu tesadüf olması gerekir. Beyaz Eşya Servisi Birbirimize mükemmel hizmetimizi değerli müşterilerimize verelim.

Yaz aylarının en vazgeçilmezlerinden biri olan iklim, hem yaz hem de kış aylarında düzenli aralıklarla periyodik bakım ve onarım gerektirmektedir. Düzenli olarak korunmayan klimalar sürekli olarak arızalanır ve sık sık sorunlara neden olur ve kullanıcıları çok zor bir durumda kısaltır.

Tüm klima problemlerinde onarım, bakım, onarım, montaj ve montaj süreçlerinde siz değerli müşterilerimize kalıcı çözümler sunan teknik servisimiz, haftanın 7 günü, günün 24 saati, hemen her bölgede kesintisiz hizmet vermektedir.

Klimaların temel sorunlarından biri olan suya gelme problemi kullanıcıları ciddi şekilde etkiliyor ve suyun nereden geldiği çok önemlidir. Westinghouse Servisi Destekleri sunabilmek adına sürekli kendini geliştiren bir kadroyla sizlerleyiz.

 

 


Share
#

SEN DE YORUM YAZ

7+8 = ?