logo


02 Ocak 2017

Beyaz Eşya Klima Kombi Rehberi

Ülkemizde üretim yapan köklü Beyaz Eşya üreticileri her koşulda ergonomik cihazlar imal ederek insan hayatını daha yaşanır hale getirmeyi devam ediyor. Bu konuda çalışma yaparken teknolojini bütün nimetlerinden faydalanan şirketler, kullanımı kolay ve sağlam ürünler ile müşteri beklentilerini tam olarak karşılamayı başarmış durumda. Beyaz Eşya & Klima & Kombi Servis Rehberi sitesi, bu şirketlerin garantili hizmet veren teknik servis ekiplerini kullanıcılar için aynı çatı altında topluyor. Bu sayede istediğiniz zaman teknik servis desteği almanız çok kolay olacak. Kullanıcı dostu sitemize giriş yaptıktan sonra teknik servis ekiplerinin yanı sıra sektöre dair en güncel haberlere ve ürünler hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Tamamen kullanıcı odaklı geliştirilen sitemizin birinci önceliği sizlerin hak ettiği kesintisiz hizmeti sunmaktır. Arçelik şirketinin verdiği servis hizmetlerinden kaliteli ve güvenilir faydalanmanız için işini severek yapan Arçelik Servisleri ile görüşmenizi öneriyoruz.

Belli bir kalite standartı çerçevesinde hizmet veren seçkin ekipler, gün boyu sizden gelecek destek talebine hazırdır. Tamamen orijinal yedek malzeme desteği sunan ekiplerimize sonuna kadar güvenebilirsiniz. Her türlü teknik donanıma sahip olan servis kadrolarımız tamir ve bakım hizmetini kaliteli sunmaya devam ediyor. Arçelik şirketi Türkiye’nin her il ve ilçesinde sağlam bir çalışma yaparak en güvenilir teknik servis ekiplerini sizlere sunuyor. Bu kadrolardan birine sahip olan Arçelik Servisleri en zorlu ve karmaşık Beyaz Eşya arızalarını bile tamir etmeyi başarmıştır. Kesintisiz servis ve bakım hizmeti sunan ekibimiz size bir telefon kadar yakındır.

Türkiye’nin gözde Beyaz Eşya üreticilerinden olan Beko şirketi, çağın gereğine uygun Beyaz Eşya ve elektronik ev ürünleri imal ediyor. Tamamen insan odaklı ürünler ile günlük hayatı daha yaşanır hale getiren Beko şirketi, teknik servis hizmetlerini de kusursuz sunmak için servis kadrolarını düzenli olarak eğitime alıyor. En karmaşık ve zorlu arızaların bile üstesinde gelmeyi başaran Beko Servisleri hem iş yerinde hemde gezici servis aracı ile ihtiyaç duyulan zamanda destek vermeye hazırdır. Sitemize giriş yaparak size en yakın Teknik Servis veya ürünlere https://www.teknicservis.com/urunler/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Share


#

SEN DE YORUM YAZ

10+7 = ?