logo


Beşiktaş’ta kadınlara dayak olayında mekan sahibi konuştu

Beşiktaş'ta kadınlara dayak olayında mekan sahibi konuştu

Beşiktaş’taki balıkçıda toplu dayak olayında mekanın işletmecisi Metin Vidinli olaylı geceyle ilgili hurriyet.com.tr’ye konuştu.

Sosyal medya hafta sonu İstanbul’un göbeğinde yaşandığı iddia edilen kadına şiddet olayıyla sarsıldı. İddialara göre, eğlenmeye çıkan kadınlar gecenin sonunda 715 lira fazla gelen hesap sebebiyle mekan çalışanları tarafından alıkonulup, darp edildiler.

Bu iddialar üzerine hurriyet.com.tr’ye konuşan mekan işletmecisi Metin Vidinli şu açıklamalarda bulundu:

“20 kişilik bir bayan grubu geliyor bize. Fix menü anlaşılıyor. Sonra da 20 kişilik grupa ilave olarak 5-6 tane arkadaşları geliyor. Grup büyüyor. Gecenin sonuna doğru 13-14 kişi hesabı ödemeden gidiyor. İçeride 7-8 kişi kalıyor. Daha sonra bir arkadaşları kalan hesabın çoğunu ödedi. Ödenmesi gereken 300 lira kaldı. Onu da ödememeleri konusunda anlaştık. Daha sonra hepsi beraber mekanı terk ettiler. Dedikleri gibi içeride iki tane arkadaşları kalmadı. Sonrasında başka bir mekanda oturan arkadaşları geldiler. İçlerinde erkek de vardı. Küfür ve hakaret ettiler. Hatta onları ben sakinleştirdim.

Kapıyı kapattılar, bizi dövdüler” gibi bir şey yok. Tek eksiğimiz içeride kamera olmaması. Yoksa görüntüleri herkese dağıtırdık. Biz Beşiktaş Karakolu’nu aradık. Polise gitmemişler, aramamışlar”

Etiketler: » » »
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

9+8 = ?