logo


27 Şubat 2019

Beşiktaş’ta Flaş Teknik Direktör Gelişmesi

Muhteşem bir heyecanın yaşandığı derbinin sonuçları halen artırarak geliyor. Özellikle de faturanın teknik direktör Şenol Güneş’e kesilmesinin ardından çalışmalar tüm hızlıya başladı. Yönetim milli takım belirsizliği olan ve artık istenen performansı bir türlü göstermekten uzak kalan Şenol Güneş ile yolları ayırmayı planlıyor. İlk olarak aklan isimlerinden başında bugüne kadar Sergen Yalçın vardı. Göstermiş olduğu performansı ve Beşiktaşlı olması nedeni ile taraftarında sempatisini kazanırken, yönetimden farklı bir adım geldi. Bilic ismi ön plana çıktı. Tecrübeli teknik adamla görüşmelerin kısa zaman içinde yapılması planlanıyor.

Yönetimden Bilic Hamlesine Destek

Teknik direktörlük için önemli çalışmalar ardı adına yapılmaya devam ediyor. Takımların performansı büyük önem arz ederken, yaşanacak çekişmenin de son derece ilgi çekici bir hal alacağından söz etmek mümkün. Teknik direktör Şenol Güneş’in yoğun tempoya ayak yormaktan uzaklaşması ve psikolojik olarak yorgun olduğu gözlemlenmesi, belli bir değişikliği mecburi kıldı. En geç sezon sonu teknik adamla yolların ayrılmasına kesin özü ile bakılırken, daha öncesinde de bir ayrılı yaşanabilir. Tüm bu anları ise http://betsat.mobi/ ile gözlemleyebilirsiniz. Beklentilerinizi karşılayacak olan ayrıcalıklara yenileri eklenmeye devam ediyor.

Beşiktaş’a Yabancı Olmayan İsim

Geçmişte Beşiktaş takımının başında olan ve 2 sezon çalıştıran ismin de takıma gelmeye sıcak baktığı öğrenildi. Yarım kalan bir şampiyonluk hikâyesinin tamamlanması üzerine harekete geçildi. Gelecek sezon planlamaları içinde önemli bir yer alan teknik direktör konusunun ne zaman tam anlamıyla çözüleceği ise merakla bekleniyor. Olası Bilic isminin ne zaman netlik kazanacağı da yapılacak olan görüşmelerin ardından ortaya çıkacak. Süreç son derece hareketli geçerken, ligdeki heyecanda son derece hareketli geçmeye devam ediyor. Bu anlar sizin için geliyor.


Share
#

SEN DE YORUM YAZ

8+5 = ?