logo


28 Haziran 2014

Beşiktaş ‘Bruma’sını buldu!

Hücum hattına alternatif bir isim katmak için kolları sıvayan Beşiktaş, Benfica’nın yıldız adayı Sancidino Silva’ya kancayı taktı. 20 yaşındaki oyuncu için temaslara başlayan Siyah-Beyazlı yönetimin, genç futbolcunun babasıyla bugün İstanbul’da görüşeceği öğrenildi.

kartalın bruması, yagmurhaber

Geçen sezon özellikle ikinci yarıda gol yollarında yaşadığı büyük sıkıntıyla dikkatleri çeken Beşiktaş, bu sorununu yeni dönemde de yaşamamak için adımlarını sağlam atıyor… Hücum bölgesi için hem ilk 11’de oynayabilecek hem de alternatif olabilecek bir isim arayan Beşiktaş Transfer Komitesi’nin, Portekiz temsilcisi Benfica’nın 20 yaşındaki yıldız adayı Sancidino Silva’yı önerdiği ifade edildi. Başkan Fikret Orman’dan gelen olumlu cevap üzerine Benfica B Takımı’nın gelecek vaad eden futbolcusu için girişimlere zaman kaybetmeden başlayan Siyah-Beyazlılar’ın, oyuncunun Türkiye haklarını elinde bulunduran menacer Çağrı Meker’le görüştüğü bildirildi. Konu hakkında açıklamada bulunan Meker, iki tarafın yakın zaman içerisinde anlaşma zemininde buluşabileceğini savunarak, “Temaslar gayet olumlu bir şekilde gidiyor. Transfer önümüzdeki birkaç gün içerisinde resmiyet kazanabilir” ifadelerini kullandı.

3 BÖLGEDE DE OYNAYABİLİYOR

Genç oyuncu konusunda elini çabuk tutan Beşiktaş Yönetimi’nin, genç futbolcunun babasını İstanbul’a çağırdığı ve görüşmenin bugün yapılacağı bildirildi. Hücum hattında sağ ve sol açıkta oynama özelliği bulunan 20 yaşındaki futbolcu, aynı zamanda gol bölgesinde ikinci forvet konumunda da forma giyebiliyor. Kara Kartal’ın, Galatasaray’ın Portekizli futbolcusu Bruma’yla benzer özellikleri bulunan Silva’yı, düşük bir bonservis bedeline kadrosuna katmayı planladığı öğrenildi.

Etiketler: » » » »

Share