logo


04 Haziran 2017

Beren Saat yeni dizi ile ekrana dönüyor

Yer aldığı projelerdeki başarısı ile yıldızı parlayan ve ekranların aranan yüzü haline gelen Beren Saat yeni bir dizi ile hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Güzel oyuncu Beren Saat, yeni dizisi için çalışmalara başladı.

Muhteşem Yüzyıl: Kösem dizisinden ayrıldıktan sonra başka bir dizi yapmayan başarılı oyuncu Beren Saat, Tims & B’nin yapımcısı olacağı yepyeni bir projeyle ekrana dönüş yapacak.

Timur Savcı-Burak Sağyaşar ortaklığıyla kurulan Tims & B, Söz dizisine de imza atarak başarılı yapımlarını kanıtladı. Aynı yapım şirketi tarafından ekranlara gelecek olan yeni dizinin adı ise Gecelerin Ötesi olarak belirlendi.

Daha şimdiden başarılı bir ekip ile hazırlanan dizinin senaryosunu bir dönemin fenomen dizisi Poyraz Karayel ile adını duyuran Ethem Özışık senaryosunu yazacak. Sıra dışı bir aşk hikâyesini anlatacak olan yeni dizi için güzel oyuncu Beren Saat’e teklif sunuldu.

Tren isimli sinema filmi çekeceği söylenen ve İlker Kaleli ile birlikte oynayacağı haberleri yayılan Beren Saat, Tren filminin rafa kalkması nedeniyle gelen teklife sıcak baktığı öğrenildi.(Cumhuriyet)

Etiketler: » » » » » »

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+9 = ?