logo

Beni Affet dizisinde bir ayrılık daha

1

Star TV ekranlarında uzun yıllardır yayınlanan günlük dizi Beni Affet’de Eylül karakterini canlandıran başrol oyuncularından Gamze İgdiroğlu sevenlerine Instagram hesabından veda etti.

Birçok yapım şirketi yeni dizi projeleriyle yeni sezonda TV ekranlarında yerini alırken, hali hazırda devam eden yapımlarda da ayrılıkların yaşanmaya başladı. Bu durum aslında her sezon bir döngü halinde devam ediyor.

Yeni yapımlar görücüye çıkarken, aynı anda devam eden yapımlarda da ayrılık yaşanıyor. Bunlardan birisi de uzun yıllardır devam eden Beni Affet dizisinde yaşandı. Dizide Kemal karakterini canlandıran Mert Altınışık’ın ayrılığının ardından şimdi de Eylül’ü oynayan Gamze İgdiroğlu sevenlerine sosyal medya hesabı üzerinden veda etti.

İgdiroğlu vedasında şu sözlere yer verdi:
‘5 sezondur severek can verdiğim Eylül karakterinin hikayesi sona ermiştir. Beni Affet ailesine ve bizleri, beni her gün evine misafir eden ekran başındaki sizlere teşekkür ederim.’

Kemal karakterinin ardından Eylül karakterinin de diziye veda etmesi Beni Affet’in 6.sezonunu daha farklı isimlerle devam ettireceğini gösteriyor. 1012 bölüm ve 5 sezon boyunca ekranda kalan dizinin akıbeti yeni sezonda belli olacak.

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+4 = ?