logo


Belçika Ligi Çok Çekişmeli Başladı

Son günlerde futbol açısından atağa kalkan ve kurdukları altyapı ile birlikte güçlü bir milli takım oluşturan Belçika, aynı şekilde bireysel takımlar açısından da dünyada ilgi görmeye başladı. Özellikle yeni sezon çerçevesinde büyük bir heyecan ile başlayan ilk 6 hafta, Club Brugge takımının liderliği çerçevesinde devam ediyor. Bu takımı Genk, Anderlecht ve Gent takımları takip ediyor.

Özellikle özellikle Hazard ya da Lukaku gibi önemli oyuncuları Dünyaya hediye olarak sunan belçika ligi çerçevesinde, bu sene de daha birçok yetenekli oyuncunun sahne alacağı bu ilk 6 hafta çerçevesinde göründü.

Avrupa’da Futbol Sezonu Başladı

Belçika ile birlikte Türkiye süper ligi ve Avrupa’nın tüm farklı ligleri çerçevesinde futbol heyecanı başladı. Yeni sezon ile birlikte özellikle İngiltere, İspanya ile Almanya liglerinde büyük takımlar hemen ilk sıraya oturdu. Fakat Türkiye kapsamında şu an için Beşiktaş ve Galatasaray ile birlikte Fenerbahçe hayal kırıklığı yaratıyor. Alınan beraberlik ve mağlubiyet durumları ile birlikte sezona kötü başlayan İstanbul temsilcileri, yeniden ayağa kalkmak için farklı yollar deniyorlar. Özellikle Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın gerçekleştirdiği transferler ileriki zamanlarda onları lig çerçevesinde daha yukarı taşıyacak gibi görünüyor.

Heyecan Tüm Hızıyla Sürüyor

Büyük bir heyecan içinde başlayan ve Rusya dünya kupasının ardından yıldız oyuncuların da sahne aldığı birbirinden farklı takımlar çerçevesinde, lig puan durumu da Avrupa’da aşağı yukarı şekillendi. Tabii bazı takımlar istedikleri puanı alamazken, bazı takımlar ise gerçekleştirdiği sürpriz ile birlikte tüm farklı liglerde heyecanı katlayacak gibi görünüyor. Bütün değişik Avrupa ligleri ve Türkiye Süper Lig’i çerçevesinde, aynı zamanda dünyanın her noktasında canlı maç sonuçlarını site üzerinden detaylı bir şekilde öğrenmek mümkündür. Tabii bitmiş maç sonuçları ve takımlar hakkındaki detaylı bilgiler de alınabilir.

Etiketler: » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

2+6 = ?