logo


“Bedeninin olmayışını babasına ve kuzenine anlatmak çok zordu…”

polen ünlü

Suruç’taki Korkunç patlamanın ardından Polen Ünlü’nün cesedi bir süre tespit edilemedi. Bu nedenle de ölümü kesinleştirilememişti. Arkadaşları yaşıyor olabileceği umuduyla sosyal medyada sürekli kayıp mesajları yayınladı. Polen’in cesedinin bulunamamasının sebebi bugün yine sosyal medyadan yapılan acı bir paylaşımla ortaya çıktı.

Suruç’ta canlı bomba saldırısı sonucu yaşamını yitirenlerin arasındaydı Polen Ünlü. Cenazesi bugün İstanbul’da ölüme birlikte yürüdüğü Hatice Ezgi Sadet’le yan yana defnedildi.

Korkunç patlamanın ardından Polen’in cesedi bir süre tespit edilemedi. Bu nedenle de ölümü kesinleştirilememişti. Arkadaşları yaşıyor olabileceği umuduyla sosyal medyada sürekli kayıp mesajları yayınladı. Paylaşımlar kitlelere ulaştı ama Polen ortaya çıkmadı. Polen’in cesedinin bulunamamasının sebebi bugün yine sosyal medyadan yapılan acı bir paylaşımla ortaya çıktı.

PATLAMANIN MERKEZİNDEYDİ

Okurken insanın boğazını düğümleyen o paylaşıma göre Polen patlamanın tam merkezinde yer alıyordu. Patlama en çok onu etkilemişti.

İşete o kahreden paylaşım: “Bugün polen adlı genç arkadaşın, kuzeni ve babasına, çektigimiz fotoları ağlayarak gösterdik. Polen’in bedeni yok hiçbir yerde dediler. Adli tıpta son kalan cenazelerde de yok dediler. Patlamadan saniyeler önce çektigim fotolardan polenin tam da patlamanın merkezinde yer aldığı görülüyor. Bedeninin olmayışını babasına ve kuzenine anlatmak çok zordu…”

Etiketler: » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

1+4 = ?