logo


Beckham ailesinin evine hırsız baskını

Dünyaca ünlü İngiliz futbolcu ve eski şarkıcı ve şimdilerde moda tasarımcısı olarak dikkatleri üzerine çeken Victoria Beckham, hırsız şoku yaşadı… İngiltere’nin çok okunan gazetelerinden Mail on Sunday, Beckham çiftine ait olan ve çocuklarının da yaşadığı malikaneye hırsızların baskın yaptığını yazdı. Gazete, cuma günü yaşanan olayın ardından çiftin güvenlik önlemlerini artırdığını yazdı.

İngiltere’nin ünlü çifti Beckhamlar, hırsız baskınıyla korku dolu bir hafta sonu yaşadı… Çiftin Oxfordshire’daki 10 milyon dolarlık malikanesinde geçen cuma günü meydana gelen olayı İngiliz basını yazdı.

Ülkenin çok okunan gazetelerinden Mail on Sunday, David ve Victoria Beckham’ın çocuklarıyla birlikte yaşadığı evdeki güvenlik kameralarına takılan görüntüler sonrasında bölgede hareketli anlar yaşandı.

Mail on Sunday’in özel haberinde, hırsızların bir merdiven aracılığıyla binaya girmeyi planladığı ortaya çıktı.
Üç kişilik hırsız çetesinin kimliği tespit edilemezken, kamera kayıtlarında bu kişilerin vücutlarında neredeyse hiç açık bırakmadıkları açıklandı. Olay yaşanırken, Beckham ailesinin Avustralya’da olduğu ve Victoria Beckham’ın bu durumdan dolayı çok gergin ve mutsuz olduğu iddia edildi. Aileye yakın bir kaynak, “David ve Victoria bu olaydan dolayı tamamen yıkıldılar. Ailelerini ve evlerini koruduklarını düşünüyorlar fakat bu olay onları çok üzdü” açıklamasını yaptı.(Sözcü)

Etiketler:

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

2+2 = ?