logo


Bayram FM

bayramfm-radyo

Bayram FM İslami yayın yapan Güzel bir ilahi radyo kanalıdır. Kurulduğu zamandan bu yana İslam dini çerçevesinde yayınlarını sürdürür. Her gün yayın içeriği ve yelpazesi genişlemekle birlikte dinleyicilere sunduğu hizmetler de artmaktadır.

Bayram FM Yayın  Ekibi

Radyo ekibinde Geylani Karaarslan, Mustafa Haznedar, Bülent Köse, Cemal Akçil ve Hilmi Tunalı gibi isimler yer almaktadır. Bununla birlikte Abdülmetin Güllü, Hüseyin Duru, Murat Açıkyürek ve Abdülmetin Balkanlıoğlu da radyoda yayın yapan isimlerdendir. Bu isimlerin yanında Radyo FM birçok din adamıyla yayın yapmakta ve bu konudaki yetkin insanları yayınlarına konuk olarak almaktadır

Bayram FM Frekansları

Bayram FM frekanslarına birçok şehirden ulaşılabilmektedir. Örneğin Bayram FM Ankara’da 96.20 frekansından dinlenebilir. İstanbul’da ise Bayram FM 95.80 frekansından, 99.60 frekansından ve 97.80 frekansından dinlenebilmektedir. Bayram FM’i İzmir’de dinlemek için kullanılacak frekanslar arasında 102.80 ve 91.00 frekansları yer alır. Bursa’da Bayram FM radyosuna ulaşmak için 106.70 ve 101.40 kanalları kullanılabilmektedir. Bayram FM Adana, Amasya, Adıyaman, Erzurum, Çanakkale, Antalya gibi birçok şehir için frekanslara sahiptir. Bununla birlikte Bayram FM resmi internet adresinde canlı yayın olanağı da mevcuttur. Dinleyiciler yorum ve istekleri için buradaki iletişim numaralarını ve mesaj seçeneğini kullanabilirler.

Bayram FM Yayın Akışı

Radyonun yayın akışı Hilmi Tunalı’nın programı ile başlar. Hilmi Tunalı sabah 8 ila 11 saatlerinde dinleyicilerle buluşur. 11 ile 14 saatleri arasında ise Geylani Karaarslan yayın yapmaktadır. Bu yayın dinleyicilerin en çok ilgi gösterdiği programlardan biridir. Hüseyin Duru’nun yayını da saat 15’te başlar ve 18’de sonlanır. Bu süre içinde de radyonun genelinde olduğu gibi İslami yayın yapılmaktadır. Aldülmetin Güllü ise 19 ila 21 saatlerinde dinleyicileriyle bir araya gelir. Yayın akışının son programı Murat İlhan tarafından yapılır. Bu yayın saat 22’de başlayıp gece 1’e kadar devam etmektedir.

Bayram FM Program İçerikleri

Programlar kapsamında Kuran ayetlerinden, sünnetlerden ve Hadis-i Şeriflerden faydalanılarak din merkezli yayınlar yapılır ve dinleyicilerin bu konuda bilgilendirilmesi amaçlanır. Bunun yanında İslam tarihindeki önemli gelişmeler yorumlanır. Bunun yanında İslam’ın modern hayatta gerektirdiği şartlar üzerinde de durulmaktadır. Bayram Fm in en dikkat çekiçi yanı en güzel ilahileri ve ilahilere ayırdığı vaktin  çok olmasıdır.

Dini Radyolar

Etiketler: » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

2+6 = ?