logo


Başkan Tok, Dümene Geçti

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, yaptıkları projeler ve çalışmalarla İlkadım’ı 2023 yılı vizyonuna hazırladıklarını belirterek, “İlkadım, Cumhuriyet’imizin 100. yılına hız kesmeden, duraksamadan çalışarak adımıza yakışır gelişmişlik ve modernlikte girecek” dedi.

Cumhuriyetin 100. yılı 2023 yılına son sürat hizmetlerle modern projelerle hazırlandıklarını belirten Başkan Erdoğan Tok, “5 yıllık aranın ardından İlkadım ilçemizin dümenine ekibimiz ile birlikte tekrar geçtik. Başbakanımızın Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi duraklamak, mola vermek, idare-i maslahatla yetinmek gibi bir seçeneğimiz asla olmaz. Artık gece gündüz demeden halkımıza hizmet yolunda yarış içerisindeyiz. Azim ve hırsla İlkadım’ın namına yakışır bir şekilde Cumhuriyet’imizin 100. yılı olan 2023 yılına hazırlanıyoruz. ‘İlkadımlı olmak ayrıcalıktır’ diyerek çıktığımız bu kutsal hizmet aşkımızla vatandaşlarımızın daha modern bir ilçede yaşatabilmek için elimizden gelenden daha fazlasını yapmaya hazırız” diye konuştu.

Samsun ekonomisinin kalbinin İlkadım’da attığını belirten başkan Tok, “Karadeniz’in incisi Samsun ilimizde ekonomiye yöne veren ilçemiz her geçen gün daha da büyümekte daha da gelişmekte. Esnaflarımızın her zaman yanında olmak onlarla bilgi alışverişi yapmak bu büyük ilçemizi daha da ileriye taşıyacaktır” şeklinde konuştu.

İlkadım’da kültürel anlamda ilklerin yaşandığını söyleyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Gerek gençlerimiz gerek miniklerimiz gerekse yaşlılarımız için İlkadım’da kültürel dallarda her türlü etkinliklerimizi yaptık ve gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Kültürden yoksun kalmış bir milleti hayata bağlamak topluma faydalı bir birey haline getirmek zordur. Bizler de İlkadım ilçesi olarak bölgemizde büyük önem verdiğimiz kültürel etkinlikler ile Cumhuriyetimizin 100 yılı, 2023 yılına kültür seviyesi yüksek olarak gireceğiz” ifadelerini kullandı.

SAMSUNUM-1 GEMİSİNDE BULUŞTULAR

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından hazırlanan, Samsun’un ilçelerinden gelen sporcularla Samsunum-1 gemisindeki buluşmaya katılan Başkan Tok, ünlü spor yorumcusu Erdoğan Arıkan, Samsun Büyükşehir Belediyesi Yusuf Ziya Yılmaz, Gençlik ve Spor İl Müdürü Güven Özyurt ve genç sporcularla bir araya geldi. Sporcularla birebir ilgilenen ve sohbet eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok gençlerle fotoğraf çektirdi.

GENÇLERLE SELFİE(ÖZÇEKİM)

Genç sporcularla birlikte gemiyi gezen Başkan Tok, kaptan köşküne girdiği sırada gençlerin isteği üzerine son zamanların modası haline gelen ‘selfie(özçekim)’ yaptı. Daha sonra dümen başına geçen Başkan Tok, gençlere, ‘Her zaman tam yol ileri gideceksiniz. Kendinize güveniniz tam olsun’ tavsiyesinde bulundu.

Etiketler: » » »

Share