logo


Başkan açıkladı: Zuniga, Napoli’ye veda ediyor

laurentis

İtalya Serie A ekiplerinden Napoli’nin Kolombiyalı sağ bek oyuncusu Camilo Zuniga için Napoli Başkanı Aurelio De Laurentiis konuştu.

İtalya Serie A ekiplerinden Napoli’nin Kolombiyalı sağ bek oyuncusu Camilo Zuniga için ayrılık sesleri daha yüksek gelmeye başladı.

RAI muhabiri Ciro Venerable’nin Zuniga ile Galatasaray’ın anlaşma aşamasında olduğunu duyurmasının ardından yaşanacak gelişmeler de merak ediliyordu.

Napoli’den yaklaşık 3.5 milyon euro kazanan ve Çizme ekibinin ayrılmasına sıcak baktığı Juan Camilo Zúñiga Mosquera’nın menajerler aracılığıyla sarı-kırmızılıların gündemine geldiği vurgulandı.

ZUNIGA TRANSFERİ İÇİN GÖRÜŞME

Zuniga’nın takımdan ayrılabileceğini belirten Napoli’nin Başkanı Aurelio De Laurentiis, takım ismi vermezken, 29 yaşındaki futbolcu için kendilerine gelen teklifler olduğunu doğruladı.

Radio Kiss’e konuşan Laurentiis, “Camilo Zuniga, Jonathan de Guzman, Nicolao Dumitru ve 3 ülkeden teklif alan harika oyuncu Eduardo Vargas’ın transferi üzerinde uğraşıyoruz” dedi.

Oyuncunun menajeri Ricardo Calleri de kısa bir süre önce, “Zuniga yakın zamanda kulüpten ayrılacak. Elimize ulaşan bazı teklifler var. İtalya ve İngiltere’den… İspanya’da seçenekler arasında. Müzakereler devam ettiği için takım ismi vermeyeceğim” açıklamasını yaptı

Gelen tekliflerin Fiorentina, Sampdoria ve Valencia’dan olabileceği iddia edildi. Galatasaray hakkında ‘net’ bir ifadeye yer verilmedi.

Etiketler: » » » » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

6+10 = ?