logo

26 Temmuz 2016

Başakşehir Home Office Temizliği

Başakşehir Home Office TemizliğiBaşakşehir Temizlik Şirketi olarak Home Office konutlarınızın temizliğini yapıyoruz. İstanbul’un en güzel ilçelerinden biri olan Bahçeşehir’de hizmet vermekte olduğumuz şirketimiz ile daima sizlerin yanındayız. Ofis, ev temizliği gibi hizmetlerimizin yanı sıra sizler gibi Home Office türü konutlarda yaşayan müşterilerimiz için de hizmet vermekteyiz.
Eşyalı Ev Temizliği
Home Office yaşam tarzı, hem ev hem de ofis hayatının birlikteliğinden doğan karmaşanın içerisinde sizleri rehavete sürükleyebilir. Hem yaşadığınız yerde iş yapmak zorunda olduğunuz için yaşadığınız yerin sürekli temiz olması gerekmektedir. İşte biz tam bu noktada devreye giriyoruz. Başakşehir Temizlik Şirketi olarak home office sahiplerinin temizliğini son derece kaliteli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Bunun için yapmanız gereken tek şey bizleri aramak olacaktır. Başakşehir Temizlik Şirketi web sitemizin iletişim bölümünde yer alan telefon numarası veya e-mail yolu ile bizlere ulaşabilirsiniz.
Firma Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın
Bize ulaştıktan sonra sizi satış temsilcimiz karşılayacaktır. Satış temsilcimiz size izlenecek yolun kısa bir şekilde özetini anlatacak ve sizden gerekli bilgileri alacaktır. Bu bilgiler, home office evinizin büyüklüğü, tam olarak nereleri temizletmek istediğiniz gibi bilgilerdir. Satış temsilcimiz ile görüşmeyi sonlandırdıktan sonra randevu için aranacaksınız ve size personelimizin ne zaman geleceği ile ilgili bilgiler aktarılacaktır.
Hizmet Almak İçin Tıklayın
Başakşehir Temizlik Şirketi’mize bağlı temizlik personeli home office’inize geldiği zaman, personelimize gerekli yönlendirmeleri, tembihleri iletebilirsiniz. Personelimiz bunları göz önünde bulundururak temizlik işlemine başlayacak ve işini en kaliteli ve en hızlı şekilde yapmaya çalışacaktır. Öncelikle ofis ve evin zeminlerini temizleyerek işe başlayan personelimiz, daha sonra cam ayna gibi bölümleri temizleyecektir. Konutunuzda balkon, kiler gibi ek bölümler varsa bunlar da detaylı bir şekilde temizlenecektir. Paspas ile detaylı bir şekilde yapılan temizlikten sonra, konutunuz pırıl pırıl yapılacaktır. Beğenmediğiniz veya tekrar yapılmasını düşündüğünüz yerleri personelimize ileterek gerekli işlemi başlatabilirsiniz. Temizlik işlemi sırasında kullanılacak bütün temizlik malzemeleri Başakşehir Temizlik Şirketi tarafından karşılanacak ve personelimiz tarafından evinize getirilecektir. Temizlik malzemelerimiz son derece hijyenik ve kaliteli ürünlerden oluşmaktadır.
Siz de home office’inizin temizliği için, pırıl pırıl bir hizmet için Başakşehir Temizlik Şirketi’ni tercih edin.

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+6 = ?