logo


02 Kasım 2014

Aziz Yıldırım takımı böyle motive etti!

aziz-yildirim8-640Cezası nedeniyle Olimpiyat Stadı’na gidemeyecek olan Aziz Yıldırım oyuncularla bir araya gelerek, “Ben orada olmasam da desteğim sizinle. Bütün hafta iyi çalıştınız. Kazanın ve bunun karşılığını alın” dedi

Fenerbahçe’de Aziz Yıldırım motivasyonu son sürat devam ediyor.
Başkan hafta boyunca neredeyse her gün Samandıra Tesisleri’ne gitti. Antrenmanları izledi, oyuncularla bir araya geldi, yemek yedi. Sık sık futbolcularla konuştu, onları derbiye bizzat hazırlamaya çalıştı. Aziz Yıldırım, Olimpiyat Stadı’ndaki maçı tribünden izlemeyi planlıyordu ancak aldığı ceza nedeniyle bu ihtimal ortadan kalktı. Başkan, dün bir kez daha futbolcularla bir araya gelerek kısa bir konuşma yaptı.

“HAFTA BOYUNCA ÇOK İYİ ÇALIŞTINIZ”

Yıldırım, “Hafta boyunca çok iyi ve sıkı bir şekilde çalıştınız. Şimdi bunun karşılığını almanın zamanı geldi. Ben orada olamayacağım ancak benim ve milyonlarca taraftarımızın desteği her zamanki gibi sizinle olacak” diyerek oyuncuları motive etti.

FBTV’DE İZLEYECEK

Aziz Yıldırım, bugün tesislere gidecek ve takımı derbiye uğurlayacak. Ardından Şükrü Saracoğlu Stadı’na geçecek. Başkan Yıldırım, yönetici arkadaşlarıyla birlikte Beşiktaş-Fenerbahçe karşılaşmasını burada bulunan FB TV stüdyolarında izleyecek. Aziz Yıldırım ayrıca teknik heyetle telefonla sürekli olarak temas kuracak.

Etiketler: » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

3+3 = ?