logo


Aziz Torun bir hırsızdır!

cem uzan yagmur haberFransa’da yaşayan iş adamı Cem Uzan, Mecidiyeköy’de yaşanan asansör faciasıyla gündeme gelen Aziz Torun ile ilgili çarpıcı iddialarda bulundu.

Cem Uzan, Cemaatçi olduğunu öne sürdüğü Ahmet Ertürk’e Aziz Torun’un ‘rüşvet vererek 350 milyon dolarlık araziyi neredeyse bedavaya kapattığını’ söyledi.

Aziz Arazimi Bedavaya Kapattı
“2004 yılında TMSF’nin Uzan ailesinden gasp ettiği mallar arasında olan Gayrettepe’deki TMSF binasının bitişiğindeki paha biçilemez (350 milyon dolarlık) araziyi Ahmet Ertürk’e rüşvet vererek nerdeyse bedavaya kapatan Aziz Torun’un hırsız olduğunun belgeleri elimde mevcuttur” diyen Cem Uzan, “Rüşvet verdiği Cemaatci Ahmet Ertürk aracılığıyla Uzan Ailesi’nden çaldığı arazi üzerinden milyar dolarlık belediye torpili rant oluşturan Aziz Torun şimdi de 10 masum işçinin ölümüne neden oldu” şeklinde konuştu.

Bakalım Ölenlerin Hesabı Sorulacak mı?
Cem Uzan sözlerini”para hırsı ile gözü dönmüş bu kişinin hırsızlıklarından sonra çalıştığı insanların ölümlerine sebep olduğunu görüyoruz” diyerek sona erdirdi ve şu soruyu sordu, “Allah ölenlere rahmet eylesin. Bakalım hesabı sorulacak mı?”

Kaynak:Sözcü

Etiketler: » » » » » » » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

4+8 = ?