logo


18 Mayıs 2016

Azer Bülbül’ün ölmeden önceki görüntüleri ortaya çıktı!

Azer Bülbül'ün ölmeden önceki  görüntüleri ortaya çıktı

3 yıl önce Antalya’da bir otel odasında kalp krizi geçiren ve kurtarılamayan Azer Bülbül’ün son görüntüleri ortaya çıktı. İşte o anlar…

2012 yılının ocak ayında gittiği Antalya’da kaldığı otel odasında kalp krizi geçirerek yaşamını yitiren arabesk fantezi müzik sanatçısı Azer Bülbül’ün ölmeden önceki son görüntüleri ortaya çıktı.Görüntülerde acı içinde kıvrandığı gözlenen sanatçının, kendisine müdahale eden doktora göğüs kısmında bir ağrı hissettiğini belirtiyor.

111111111

GERÇEK ADI SÜBUTAY KESGİN
Kars’ta 1969’da dünyaya gelen Azer Bülbül (Sübutay Kesgin), daha sonra ailesiyle birlikte Almanya’ya yerleşti. Müzik yaşantısına ‘Garip Yolcu’ albümü ile başlayan Bülbül, daha sonra halk müziği- arabesk tarzında ‘Yalan Olur’, ‘Ben Sana Vurgunum’, ‘Fırat’ gibi albümleri ile müzik yaşantısına devam ederken 1996 yılında çıkardığı ‘Ben Babayım’ adlı albümü ile çıkış yakaladı. Bu albümde yer alan ‘Yaralandın mı Ey Can’ ve ‘Dokunmayın Çok Fenayım’ adlı şarkılarıyla büyük ses getirdi.

10 AY HAPİS CEZASI ALMIŞTI
15 Şubat 2001 tarihinde evinde kokain partisi düzenlediği için 10 ay hapis cezası alan ve bu cezası paraya çevrilen Bülbül, geçen yıl bir röportajında, “18 ay uyuşturucu tedavisi gördüm. 1.5 yıldır da temizim. Artık o günleri anmak bile istemiyorum” demişti.

Etiketler: » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

10+4 = ?