logo


Ayşe Arman Ağlayarak Özür Diledi

ayşearman
Ağabeyinin ölümünden medyayı sorumlu tutan Hasan Kaçan, Hürriyet Yazarı Ayşe Arman’ın yıllar sonra Metin Kaçan’la ilgili ortaya atılan iddia yüzünden kendisinden ağlayarak özür dilediğini söyledi.

Bugün Gazetesine röportaj veren Hasan Kaçan, medyanın çok insanın canını yaktığını da sözlerine ekledi. İşte o röportajdan ilgili bölüm;

3 YIL SONRA AYŞE ARMAN ÖZÜR DİLEDİ

* Kardeşiniz rüyalarınıza giriyor mu?

Haftada bir rüyamda görüyorum. ‘Ağır Roman’dan sonra Metin, 5 tane daha roman yazdı. Hiçbirini ön plana çıkarmadılar. Medya Metin’e damga vurdu. Gazetede, ailem hakkında bile yazılar vardı.

Ayşe Arman, “Metin Kaçan dengesiz bir aileden geliyor” diye yazmıştı. Ayşe’ye kabahat bulmuyorum. Suç medya denilen yaratıkta. Aradan 3 sene geçtikten sonra Ayşe beni arayıp, “Ben bu doktorla konuştum. Doktor, ‘Bu kızı (Metin Kaçan’ın tecavüz ettiği iddia edilen Güneş K.) ilk muayene eden benim. İddia edildiği gibi çirkin bir bulguya rastlamadık” dedi.

“Hasan, ben senden de ailenden de çok özür dilerim” dedi. Ben de ona, ”Özür dileyemezsin çünkü babam vefat etti” deyince; Ayşe ağlamaya başladı.

MEDYANIN CİNAYETİ

* Kardeşinizin intiharından sorumlu tuttuğunuz birileri var mı?

Kişilerin değil, medya denilen yaratığın yediği bir halt. Medyanın cinayeti. Çok insanın canı yandı. Şöyle bir şey söylerler, “Herkesin içinde bir köpek var. O köpeğin sahibi sen olacaksın. O sana sahip olduğu zaman seni sürükler.” O yüzden Ertuğrul Özkök’ün içinde de iyi bir insan vardır, Ayşe Arman’ın da…


Share
#

SEN DE YORUM YAZ

7+2 = ?