logo


Aydınlar’dan Ali Koç’a jet yanıt!

aydinlar-sinirli-640Fenerbahçe Başkan Adayı Mehmet Ali Aydınlar, eski yönetici Ali Koç’un kendisi hakkında öne sürdüğü iddiaya yanıt vermekte gecikmedi.

Basın toplantısı düzenleyen Fenerbahçe eski yönecisi Ali Koç, açıklamasının bir bölümünden Mehmet Ali Aydınlar’a büyük tepki gösterdi. Tepkisinin nedeni ise Aydınlar’ın ‘Başkan olursam şike yapmayacağım’ sözleri nedeniyle oldu.

Ali Koç açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

“Bir adayın seçim vaadi olarak şike yapmayacağım demesi çok büyük bir hayal kırıklığıdır. Bu yaklaşım bu camiaya ve forma giyen futbolculara bir harakettir. Saha içinde bir şey yok diyen sayın Aydınlar nasıl böyle bir şey söylersiniz.”

Aydınlar’dan jet yanıt geldi

Fenerbahçe Başkan Adayı Mehmet Ali Aydınlar, Ali Koç’un sözleri üzerine bir açıklama yaptı. Aydınlar açıklamasında; “Sayın Ali Koç bugün yaptığı basın toplantısında şahsımın “Fenerbahçe Başkanı olduğum takdirde şike yapmayacağım” şeklinde bir açıklama yaptığım iddiasında bulunmuştur. Hiçbir kimseye, hiçbir ortamda böyle bir açıklama yapmış olmam söz konusu bile değildir. Fenerbahçe camiasının her ferdinin uyması gereken temel bir etik ilkeyi seçim vaadi olarak dile getirmem mümkün değildir.

Temelsiz bu iddiayı dile getiren Sayın Ali Koç’tan bu açıklamasını düzeltmesini ve özür dilemesini bekliyorum.” ifadelerini kullandı.

Etiketler:

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

1+6 = ?