logo


Ayaklı Tanıtım Standı

Ayaklı Tanıtım Standı Nedir?

 

Ayaklı tanıtım standı hizmetlerinizi ya da ürününüzü tanıtmak için alışveriş merkezlerinde, fuar alanlarında ve halka açık meydanlarda kullanılan masalardır.

 

Dünya genelinde reklam ve tanıtım anlayışının değişmesi ile birlikte ülkemizde de tanıtım araçları çeşitlilik göstermiştir. Özellikle ayaklı tanıtım stantları büyük ya da küçük ölçekli her yerin ürün ve hizmetini tanıtmak için kullanılmaktadır. Ayaklı tanıtım stantları yapılan incelemeler neticesinde geri dönüş oranının çok yüksek olması ve fiyatlarının ekonomik olması sebebi ile tercih edilmektedir.

 

Çok fazla kullanım alanına sahip olan ayaklı tanıtım standı farklı materyallerden üretilmektedir. Üretimi için kullanılan materyaller birinci sınıf malzemelerdir. Son derece dayanıklı ve sağlam olan ayaklı tanıtım stantları ürünlerininiz tanıtmak için kullanabileceğiniz en ideal seçimdir.

 

Alanında uzman çalışma ekibimiz ile üretilen ayaklı tanıtım stantları ürünlerinizin müşterilerinize daha hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlamak amacı ile kullanılmaktadır. Profesyonel, yenilikçi bir üretim ürünü olan ayaklı tanıtım stantları çok ekonomik fiyatlar ile sizlere sunulmaktadır. Ürününüzü ya da hizmetinizi daha fazla kitleye duyurmak için geleceğinize yatırım yapmak istiyorsanız ayaklı tanıtım stantları talebinizi bizlere iletebilirsiniz.

 

Son derece kaliteli olan ayaklı tanıtım stantları hizmetinden faydalanmadan önce sitemizi ziyaret edebilir ve çalışmalarımızı ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

 

Ayaklı Tanıtım Standı Özellikleri

 

– Oval, Kare gibi çeşitleri mevcuttur. İsteğe göre özel tasarımlarda da yapılmaktadır.

– Ekonomik bir tanıtım çeşidi olup demonte bir üründür ve kurulumu oldukça basittir.

– İsteğe göre üretilen tekerlekli ayaklı tanıtım standı ile bir yerden farklı bir yere rahatlıkla taşınabilmektedir.

– Ayaklı tanıtım stantları plastik, alüminyum ve ahşap malzemeden üretilmiş modelleri bulunmaktadır.

– Kendi alanı üzerinde reklam yapılabilmesine olanak sağlamaktadır.

– İç ve dış mekânlarda kullanılabilmektedir.

– Standın üzerinde bulunan alan kaplama yapıldığından dolayı görsellik olarak istenildiği takdirde sökülüp yenisi ile değiştirilebilmektedir.

 

Ayaklı Tanıtım Standı Kullanım Alanları

 

Görsel olarak firmanızı ürünlerinizi ve hizmetini tanıtabileceğiniz ayaklı tanıtım stantlarını marketler, ürün tanıtımları, mağaza önleri, fuar alanları, açılış alanları, broşür dağıtım alanları, meydanlar ve il tanıtım günleri çadırları gibi yerlerde kullanabilirsiniz.

Detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

www.lacivertreklam.com.tr

Etiketler: »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

2+3 = ?