logo


29 Haziran 2016

Ayak Kokunuzdan Kurtulamıyor musunuz?

Aslında bu sorun, genel olarak erkeklerde görülmektedir öyle mi? Tabi ki genel anlamda erkeklerin sorunu halinde olsa da, günümüzde pek çok bayan tarafından da şikâyet konusu olmaktadır. Hem bayan hem de erkeklerin ortak bir problemi haline gelmiş olan bu durum, artık günümüz gelişimleri ile çözümü oldukça kolay olabilmektedir.

Kokuyu nasıl önlerim?

Pek çok kişi, bu konuda, kokuyu nasıl önlerim gibi soruları iletmektedir. Bu sorun ile karşılaşan bireyler, kolay bir yöntem ile ayak kokusu problemlerinden kurtulabilmektedir. Tabi ki tedavi gerektiren bir sorun olmaması önemlidir. Eğer ki ciddi ölçüde bir sorun olduğunu düşünüyorsanız, doktor tedavisi gerekebilir. Diğer durumlarda ise, ayak kremleri sizlere yardımcı olabilecektir.

Foot care ayak kremi

Sizlere bu kapsamda yardımcı olacak bir üründen bahsedecek olursak eğer, foot care ayak kokusu kremi, tercihleriniz arasında yer alabilecektir. Bu ürün, ayak kokusu giderici ve önleyici olarak üretilmiştir. Piyasada her ne kadar olumlu sonuçları dolaşsa da, tedavi amacı olmadığını da bilmeniz gerekmektedir.

Kullanımı nasıldır?

Kullanımı oldukça rahat ve kolay olan ayak kokusuna son, gün içerisinde şu şekilde uygulanabilir.

  • İlk olarak sağlıklı bir kullanım için, ayak temizlenmelidir.
  • Temizliği yapıldıktan sonra, kurulanmalı ve hafif nemli iken, krem uygulanmalıdır.
  • Ayak tabanı ve parmak aralarına bir tabaka oluşturacak şekilde krem sürülür, daha sonra, içerikte verilen özel pamuklu çorap 24 saat boyunca giyilmelidir. Son olarak da çorap çıkartılarak, yıkama işlemi gerçekleştirilerek, işlem tamamlanmalıdır.

Share


#

SEN DE YORUM YAZ

2+1 = ?