logo


Avukatlara Özel Olarak Tasarlanan Program ile Zaman Kazanın

Avukatlık mesleği oldukça özel ancak aynı zamanda yorucudur. Dava dosyaları, belgeler, deliller ve daha bir sürü benzeri şeyin sürekli düzenli ve el altında olması gerekmektedir. Kırtasiye işlerinin çok yoğun olduğu bu meslekte, düzen ve bu belgeleri bir arada tutma en önemli konulardan birisidir. Brunsia firması ülkemizde bir ilki gerçekleştirerek, tüm bu belgelere tek bir tuş ile ulaşmayı mümkün hale gelmiştir. Bunun için de hukuk bürosu otomasyon programı adı altında bir yazılım geliştirmiştir. Şirketin bir diğer hizmeti ise avukatlar için web sitesi tasarlamaktır. Kullanılan özel bir program ile arama motoru sonuçlarında en üstlerde görünmeniz son derece kolay bir hale gelmiştir.

Brunsia Law Özellikleri Nelerdir?

Brunsia law avukat web sitesi olarak bilinen bir yazılımdır. Sadece avukatlar için özel bir şekilde dizayn edilmiştir. Birçok farklı özelliğe sahiptir. Seo çalışmaları ile adınıza kayıtlı olan bu web sayfası üst sıralarda gözükebilmektedir. Size ulaşmak isteyenlere kolaylık sağlaması için de web sitesi içerisine harita yerleştirilmiştir. Navigasyon sistemine sahip olan bu harita ulaşımı rahat bir hale getirmektedir. Web sayfasında etkinlik takvimi adında da bir bölüm bulunmaktadır. Ayrıca çoklu dil seçeneği de bir diğer özelliktir. Bunun yanı sıra web sayfası yüksek bir güvenliğe sahiptir. Avukat web siteleri içinde bu sayede sizin sayfanız daha dikkat çekici olacaktır.

Smart Law Ne İşe Yarar?

Hukuk otomasyon programları arasında yer alan bu yazılım sayesinde işiniz ile alakalı her türlü belge ve bilgiyi programa aktarabilirsiniz. Ara yüzünü istediğiniz şekilde düzenleyebileceğiniz bu program ile dava dosyaları da türüne göre ayrılmaktadır. Program içerisinde hatırlatma özelliği de yer almaktadır. Ayrıca davaya dair tüm süreç de program üzerinden takip edilebilmektedir. Bu sayede geç kalma gibi durumlar ortaya çıkmamaktadır. Bunun yanı sıra müvekkiliniz ile alakalı olan bilgiler ve keşif bilgileri de yazılımda kendisine yer bulmaktadır. Cep telefonları için de bir mobil uygulaması olan bu yazılım sayesinde, işe gitmeden tüm işleri takip edebilirsiniz. Bu hukuk otomasyonu sayesinde zamandan tasarruf etmek mümkündür.

Etiketler: »

Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+8 = ?