logo


Avukatlar Müvekkil Sayısını Web Sitesi Açarak Arttırıyor

İyi bir avukat olmanın sırlarından biri de her yerde ve her platformda ulaşılabilir olmaktır. Bu nedenle internet dünyasına doğru yönelen mesleklerden biri de avukatlıktır. Avukat web sitelerinin çoğu, avukatlara yeni müvekkiller kazandırmak için kullanılır. Bunun çok daha gelişmişi olan ve davaları da kontrol edebileceğiniz bir site, size hem zaman kazandıracak hem de doğru hedef kitleyi müşteri olarak size getirecektir.

Brunsia firmasının sunduğu siteler tek bir kontrol paneli tarafından oldukça kolay bir şekilde yönetebileceğiniz bir sisteme dayanmaktadır. Bu sistem sayesinde sitenizde istediğiniz alanda makaleler paylaşabilecek, SEO çalışmaları nedeniyle doğru hedef kitleye ulaşabileceksiniz. Tasarım ve yönetim panelinin önemli olduğu bu siteler kurumsal hukuk büroları için de büyük avantaj sağlayacak. Avukat web sitesi sahip olmak çoklu dil seçenekleri sayesinde sizi yabancı müşterilerle de buluşturacaktır. Üstelik güvenli ödeme yöntemlerinin çoğu artık internet üzerinden sağlanır. E-tahsilat sistemine sahip olan bu siteler, müşterilerin size ödemelerini siteden yapmasına imkan verecek. Tüm bunlar sizin meslek hayatınızı güçlendirirken, zamanınızı da daha iyi kontrol etmenizi sağlayacaktır. Avukatlar için web sitesi açmak bu bahsettiğimiz nedenlerden dolayı önemlidir.

Hukuk Otomasyonu Aracılığıyla Neler Yapılabilir?

Kolay bir ara yüze sahip olan ve dava yönetiminde oldukça etkili olacak hukuk otomasyon programları, duruşma ve keşif inceleme gibi işlerinizi de görmenizi sağlayacaktır. Bir çok davayı tek bir panel üzerinden kontrol etmek ve bunları yaparken dosya kalabalığından kurtulmak istiyorsanız sizin için en mantıklısı bu otomasyonları kullanmaktır. Müvekkil yönetimini de yapabileceğiniz hukuk otomasyonu, müvekkillerinize toplu mesaj atmak, onlara özel uyarılar iletmek, müvekkilin davanın takibini yapması gibi işlevselliğe de sahiptir. Her müvekkil için özel bir panel hazırlayabilecekken, müvekkil soru trafiğinizi de ciddi anlamda azaltacak olan bu hukuk bürosu otomasyon programı, daha düzenli ve hızlı olmanızı sağlar. Elinizde onlarca dava dosyası taşımaktansa, sadece tek bir mobil cihaz ya da tabletle bütün davalarınıza erişmenin keyfini yaşayabilir, mahkeme salonlarına da yine bu mobil cihazınızla girerek, davayı yönetebilirsiniz.

Etiketler: » »

Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+9 = ?