logo


Avengers: Sonsuzluk Savaşı Full İzle

Marvel dendiğinde akla ilk olarak karizmatik ve güçlü süper kahramanlar geliyor. Örümcek Adam’dan Batman’a kadar 70’e yakın süper kahraman neredeyse yediden yetmişe herkesin ilgisini çekiyor. Dolayısıyla süper kahramanları konu alan filmlerde her yaştan insan tarafından izleniyor. Yenilmezler olarak tanıdığımız süper kahramanların ikinci filmi geliyor. Nisan ayında gösterime girecek olan Avengers: Sonsuzluk Savaşı filmi aksiyon ve bilim kurgu anlamında herkesin heyecanla beklediği yapımlardan. Beyaz perde kadar interneti de heyecanlandıran bu film için en iyi film siteleri şimdiden gardını aldı. Yoğun ilgi ve alaka nedeniyle açılan Avengers: Sonsuzluk Savaşı full izle menüleri şimdiden tıklanma rekorlarına imza atıyor.
Yetenekler Birleşiyor

Avengers: Sonsuzluk Savaşı filminde tüm kahramanlar bir araya gelerek acımasız Titan Thanos’ a karşı savaşacak. Elbette en güçlüleri arasında yer alan Vision filmdeki yerini aldı bile. Nesnelerin ve insanların içinden geçebilme özelliği sayesinde bu savaşa oldukça büyük bir katkı sağlayacağa benziyor. Vision’un filmde yer alıp almayacağı merak konusuyken fragman aslında 60’dan fazla süper kahramanın filmde yer alacağını gösterdi bile.

Muhteşem Oyuncu Kadrosu

Aslında sinemaseverleri bu kadar heyecanlarından ve film sitelerinin şimdiden Avengers: Sonsuzluk Savaşı full izle sekmeleri oluşturmasına neden olan olay filmin oyuncu kadrosu. Filmde yer alan oyuncuların pek çoğu zaten hali hazırda süper kahramanları canlandıran kişiler. Ancak sinemaseverleri bu filmin kadrosunda Chris Evans, Robert Downey J.R, Mark Ruffalo gibi isimleri görmek oldukça mutlu etti. Ayrıca filmde yine oldukça yetenekli olan Zoe Saldana ve Da ve Bautista gibi oyuncular da yer alacak. Yönetmen koltuğunda ise yine başarılı kardeşler Joe ve Anthony yer alıyor.

Devamı Gelecek

Avengers: Sonsuzluk Savaşı filmi ile ilgili devamının geleceğine dair açıklama geldi bile. İzleyenlerini heyecanlandıran ve Avengers: Sonsuzluk Savaşı full izle sekmelerine defalarca tıklanma rekoru kırdıran filmin devamı 2019 yılının ilk yarısında karşımıza çıkacak. Ancak bu filmin devamından önce de yine yanı yapım Guardians Of The Galaxy Vol. 2 filmi sevenleri ile buluşacak. Ancak bu filmde titan Thanos olmayacak.

Etiketler: »

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+3 = ?