logo


Avene İle Doğadan Gelen İyileştirici Etkisi İle Sağlıklı Yaşam Sunuyor

Avene markası ismini Fransa’da bulunan küçük bir köyden almaktadır. Bu köy şehir hayatından oldukça uzak olan ve halen doğallığını korumayı başarabilen en eski yerleşim alanlarından birisidir. Markanın bir çok ürününün içerisinde bulunan termal su bu köyden temin edilmektedir. Köyde ki termal su kaynağından doğal bir şekilde elde edilir. Bu sebeple suyun içerisinde bulunan minerallerde korunmuş olur. Bu mineraller sebebiyle markanın termal suyu cildi yatıştırıcı ve iyileştirici bir etkiye sahiptir.

Avene Ürünlerinin Etkili Özellikleri Nelerdir?

Avene ürünleri gelişmiş bir laboratuarda çok kaliteli ekipmanlar kullanılarak hazırlanmaktadır. Markanın en önemli özelliği iyileştirici etkisi bulunan termal suyudur. Bu sebeple marka termal suyu bir çok üründe temel içerik olarak kullanmaktadır. Bu da markanın ürünlerinin özellikle tahriş olmuş ve hassas ciltler tarafından tercih edilmesini sağlar. Avene markası kullanıcıların ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak pek çok farklı ürün çeşidi hazırlamıştır. Her cilt tipi ve her cilt sorunu için uygun bir ürünleri mutlaka bulunmaktadır.

Ürün içerikleri dermotolojik yapıdadır. Markanın özellikle hassas yapıdaki ciltler için ürettiği kızarıklık kremleri, kapatıcı yara tedavi edici kremleri büyük ilgi görmektedir. Ayrıca markanın sivilceli ciltler içinde bakım kremi, temizleme jeli gibi ürünleri bulunmaktadır. Markanın geniş ürün yelpazesine sitemizden göz atabilir ürünleri https://www.recete.com/avene/ üzerinden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

 


Share
#

SEN DE YORUM YAZ

5+9 = ?