logo


14 Eylül 2015

Av Tüfeğiyle Öğretmenevinde İntihar Etti

intihar

Manisa’da 27 yaşındaki coğrafya öğretmeni Hüseyin Karakaş, av tüfeğiyle intihar etti. Öğretmen, “Ölümümden kimse sorumlu değildir.” notu bıraktı.

Manisa Öğretmenevi’nde kalan coğrafya öğretmeni 27 yaşındaki Hüseyin Karakaş, av tüfeğiyle başına ateş edip intihar etti.

RESEPSİYONU ARAYIP KUMANDASININ BOZULDUĞUNU SÖYLEDİ

Manisa’nın Gördes İlçesi’ndeki Güneşli Anadolu Lisesi’nde coğrafya öğretmeni olan Hüseyin Karakaş, saat 11.00 sıralarında Manisa Öğretmenevi’ne geldi.

Öğretmenevinin 3 katında bulunan 312 numaralı odaya yerleşen 3 yıllık öğretmen Karakaş, saat 16.00 sıralarında resepsiyonu arayıp, televizyonun kumandasının bozulduğunu belirtip, yardım istedi.

PERSONEL ÖĞRETMENİ YATAĞINDA KANLAR İÇİNDE BULDU

Yarım saat sonra odaya giden öğretmenevi personeli, bekar olan Karakaş’ı yatağında kanlar içinde buldu. Haber verilmesiyle olay yerine gelen polis ekipleri, bekar olan Karakaş’ın intihar ettiğini belirledi.

“ÖLÜMÜMDEN KİMSE SORUMLU DEĞİLDİR”

Bir süredir Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi’nde tedavi gördüğü öğrenilen Karakaş’ın kaldığı odada yapılan incelemede, “Ölümümden kimse sorumlu değildir” ve 2 yakınının telefonlarının bulunduğu not bulundu.

4 GÜNDÜR OKULA GİTMEDİĞİ ÖĞRENİLDİ

Görev yaptığı okula 4 gündür gitmediği, okul yönetiminin telefonlarına da cevap vermediği öğrenilen Karakaş’ın cesedi, polis ve savcının olay yerindeki incemelerinin ardından Manisa Devlet Hastanesi Morgu’na kaldırıldı.

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ OLAY YERİNE GELDİ

Manisa İl Milli Eğitim Müdürü Recep Denktaş öğretmenevine gelerek, olayla ilgili bilgi aldı. Polis, Karakaş’ın intiharı ile ilgili soruşturmanın sürdüğünü bildirdi.

Etiketler: » » » » » » » » » » »
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

2+8 = ?