logo

13 Ekim 2014

Atletico Madrid Arda Turan için geliyor

atletico madrid CEOAtletico Madrid Kulübü CEO’su Miguel Angel Gil, yarın İstanbul’a geliyor. Gil’in Galatasaray’ın başkan adaylarından biriyle Arda Turan için görüşeceği ileri sürüldü.

İspanya’nın Atletico Madrid takımının CEO’su Miguel Angel Gil sürpriz bir karar alarak İstanbul’a geliyor.
Gil’in çarşamba günü Türkiye’de olması bekleniyor. Miguel Angel Gil’in bu ziyarette iki konuyu ele alacağı öğrenildi. Gil’in öncelikli olarak Galatasaray başkan adaylarından biri ile bir araya gelerek Arda Turan konusunda bazı görüşmeler yapacağı iddia edildi. Ancak bu adayın ismi gizli tutuluyor.

DEVRE ARASINDA DA SATILABİLİR

Arda’nın menajeri Ahmet Bulut geçtiğimiz günlerde bir gazeteye yaptığı açıklamada milli futbolcunun Atletico de Madrid’de son senesi olabileceği mesajı vermişti. Bu açıklamanın ardından Gil’in İstanbul’a gelmesi, “Arda Galatasaray’a geri mi dönüyor” dedikodularının oluşmasına yol açtı.

2017 yılına kadar Atletico de Madrid ile sözleşmesi bulunan Arda Turan’ın bu sene devre arasında veya sezon sonunda bir takıma satılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

THY İLE SPONSORLUK GÖRÜŞMESİ YAPACAK

Atletico de Madrid’in sahibi Angel Gil’in ikinci olarak THY ile geçtiğimiz yıllarda görüşülen ancak bir türlü hayata geçirilemeyen sponsorluk anlaşmasına tekrar işlerlik vermesi için THY yönetimi ile toplantı yapacağı ileri sürüldü. Anlaşma sağlanması halinde Atletico de Madrid ana sponsor olarak THY reklamını üzerinde taşıyacak.

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+2 = ?