logo


19 Mayıs 2016

Atilla Taş’ın 19 Mayıs tweetleri sosyal medyada gündem oldu

Atilla Taş'ın 19 Mayıs tweetleri sosyal medyada gündem oldu1

Ankara Valiliği’nin 19 Mayıs yürüyüşünü engelleme kararına tepki gösteren Atilla Taş’ın 19 Mayıs tweetleri sosyal medyada gündem oldu.

Ankara Valiliği CHP’nin yarın Güvenpark’tan Anıtkabir’e yapacağı, Kılıçdaroğlu’nun da katılacağı yürüyüşe güvenli olmadığı gerekçesiyle izin vermedi. Yasak kararının ardından CHP resmi twitter hesabından açıklama yaptı. CHP’nin kararlılığının ardından Ankara Valiliği’nin 19 Mayıs yürüyüşüne koyduğu engel kalktı. Valiliğin yürüyüşü engelleme kararına tepki gösteren isimlerden biri de Atilla Taş oldu. Taş, yasak kaldırılmadan önce attığı tweetlerle kalabalıkların hislerine adeta tercüman oldu. İşte Atilla Taş’tan 19 Mayıs tweetleri:

Ankara Valiliği CHP’nin Anıtkabir’e yürüyüşüne izin vermemiş, size mi soracaktık nereye yürüyeceğimizi, hadi engelleyin!

Ulan arkadaş her milli bayramda aynı teraneler, yeteri varsa yeter artık! Bayram da benim, Atam’da… Giderim de, severim de, kutlarım da, size ne?

Hulusi Akar beyefendi nikaha gittiği gibi, bizimle de Anıtkabir’e gelsin, daha güvende oluruz belki!

Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyet’in imkanlarıyla gel, sonra onu unutturmaya çalış, oh ne ala memleket, O Samsun’a çıkmasa, sen nereye çıkacaktın?

1

Etiketler: » » » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

2+5 = ?