logo


Atalay Demirci’nin yüzüne tüküren Beyaz TV muhabiri Levent Kelleci o anları anlattı

29261ddd9fd0532e7eebbf5384242f6c

Bir anda Türkiye’nin gündemine oturan Beyaz TV muhabiri Levent Kelleci, Atalay Demirci’nin yüzüne neden tükürdüğünü, o an yaşadıklarını anlattı.

Fethullah Gülen’e yakınlığıyla bilinen Hakan Şükür ve Enes Kanter’le sosyal medyada yazışmaları ortaya çıkan Atalay Demirci’ye önceki gün bir tepki de Beyaz TV muhabiri Levent Kelleci’den geldi. Demirci ile röportaj esnasında sinirlerine hakim olamayan Kelleci, komedyenin yüzüne tükürmüştü. Türkiye’nin konuştuğu muhabir o an yaşadıklarını şu sözlerle anlattı:

O konuştukça benim gözüme kopan kolların ve ayakların görüntüsü geldi. Ben orada ekip arkadaşlarımla da tartıştım araya girmek istediler bağırdım arkadaşlarıma… Her şey anlık gelişti. Kızılay’a darbeye karşı yapılan mitinge gelmişti. Darbeye karşı olduğunu söyledi. Göz göre göre onlara yalan söylemiş. Benim kızdığım asıl mevzu şu; ya oradan olursun ya buradan olursun. Her neysen onu söylersin. Para istemesi biz de yakında oraya geleceğiz demesi. Hakan Şükür’le konuşmalarının çıkması. Hem sizdenim hem onlardanım bu olmuyor. Benim en çok kızdığım nokta buydu. Bu çok zoruma gitti.

6cd09370fa9d9ccb7c594602bc2432a3

ŞEHİT AİLELERİ GÖZÜMÜN ÖNÜNE GELDİ

Atalay Demirci’yi tanımam hiç bir mevzum da yok. Hiç böyle bir şey olacağı aklımda yoktu. Birden şehit aileleri gözümün önüne geldi. Ve ben kendimi kaybettim. Olan oldu ayrıca ben bu kadar gündem olacağını tahmin etmemiştim. Levent Kelleci işten çıkarıldığı yönünde çıkan haberlerle ilgili de ‘Böyle bir şey yok. Çalışıyorum işimin başındayım’ dedi.

Etiketler:
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

7+3 = ?