logo


Ata ve Özge ayrılığının sebebi ortaya çıktı!

ozge-borak-ata-demirerhaberAta Demirer Özge Borak ayrılığının nedeni bakın ne çıktı?

Show Tv’de yayınlanan Her Şey Dahil programına konuk olan deneyimli gazeteci İpek Durkal, Ata Demirer ile Özge Borak’ın boşandıktan sonraki hayatına ilişkin dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Maddiyat Bitirdi

“Ayrılığın maddi yönden olduğu, Ata Demirer’in paraya ihtiyaç olduğu dönemde biraz cimri davrandığı iddia ediliyor” diyen İpek Durkal, “Her ikisinin de üzgün olduğunu biliyoruz. Ata ile Özge hala görüşüyor” dedi. İpek Durkal, “Daha düne kadar çift birbirlerine olan aşklarından bahsediyordu. En yakın arkadaşları bile hayretler içerisinde. Kimsenin böyle bir durumdan haberi yoktu. Herkes o gün öğrendi. Hiç kimseye bir şey söylemediler” diye konuştu.

Ata Annesinin Evinde

Bu arada Ata Demirer ise annesi Ayten Kaçar’ın Cihangir’deki evine kapandı. Neredeyse her akşam yüksek sesle ayrılık şarkıları, aşk türküleri söylüyor. Dertli dertli klarnet çalıyor. Efkar dolu saatler bazen gece yarısına kadar sürüyor.

Komşular rahatsız oldukları bu durum karşısında şimdilik sessiz. Nedenini de kendi aralarında şöyle konuşuyorlar: ”Ata boşandığı için zaten üzgün. ‘Gürültüden rahatsız oluyoruz’ diye şikayete gidersek çok ayıp olur. Bırakalım içini döksün rahatlasın. Magazin dünyasından çok sayıda ismin katıldığı Ata Demirer ile Özge Borak’ın evliliği Nisan 2012′de başlayıp 12 Kasım 2014′te verdikleri sürpriz bir kararla bitmişti. Özge Borak ayrılığın ardından birlikte oturdukları evden taşınmıştı.

Etiketler: » » » » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

10+7 = ?