logo


Aslıhan Doğan’ı Arda Turan savundu

ardaaa

Aslıhan Doğan, Arda Turan’ın Barcelona’daki evini paylaşıp ‘Evim güzel evim’ dedi. Arda ise bir takipçisinin eleştirdiği aşkını ‘Ev onun, ben misafirim’ sözüyle savundu.

Barcelona yakınlarındaki Casteldefells’te iki katlı bir villa kiralayan Arda Turan, aylık kirası 5 bin euro yani yaklaşık 15 bin lira olan lüks villasının fotoğrafını önceki gün Instagram’da paylaştı.

EVİ SAHİPLENMİŞSİN HEMEN

Aslıhan Doğan da Arda’nın fotoğrafını profilinde yayınlayıp altına “Home sweet home” (Evim güzel evim)yazdı. Yıldız futbolcu, bir kadın takipçinin Aslıhan Doğan’a yazdığı “Evi sahiplenmişsin hemen” yorumu karşısında aşkını savundu.

arda turan - aslıhan doğan

‘EVİM 70 METREKAREYDİ’

Kadın takipçiye “Ev onun yalnız, ben misafirim” diye yanıt veren Arda Turan’ın sevgilisini koruyan bu tavrı takdir topladı. Bu arada Arda Turan, villası için “Bu evse bizimki ne?” diye yazan bir takipçisine de şöyle yanıt verdi: “Takılma. Annemlerin evi de küçükken 70 metrekareydi. Bunlar da geçer. Dünya burası. Manzara güzel diye paylaştım.”

Arda Turan geçtiğimiz günlerde Bayrampaşa'daki evini Instagram'dan paylaşmıştı.

Arda Turan geçtiğimiz günlerde Bayrampaşa’daki evini Instagram’dan paylaşmıştı.

15 BİN LİRALIK MANZARA

Arda Turan, süper mazaralı bu evine aylık 15 bin lira kira ödeyecek. Aslıhan Doğan, artık yılın büyük kısmını sevgilisi Arda Turan ile Barcelona’da bu villada geçirecek.

arda turan - aslıhan doğan deniz keyfi

Etiketler: » » » » » » » » » » » » »
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

8+3 = ?