logo

06 Temmuz 2017

Aslı Enver Kardeşim Benim kadrosunda yok!

Kardeşim Benim’in devam filminin çekimleri 8 Temmuz’da başlayacak. Yapımın ilkinde olduğu gibi ikincisinde de Ozan’ı Murat Boz, Hakan’ı Burak Özçivit canlandıracak. Aslı Enver’in rolünü ise bakın kim canlandıracak

Başrollerini Burak Özçivit, Murat Boz, Aslı Enver ve Nazlı Kesal’ın canlandırdığı Kardeşim Benim filminin devamının çekimleri 8 Temmuz’da başlıyor.

Milliyet Cadde’den Ali Eyüpoğlu’nun haberine göre, bir süre önce Murat Boz ile yaşadığı sorunlar yüzünden filmin devamında oynamak istemeyen Aslı Enver, bu kez kadroda olmayacak.

ASLI ENVER’İN ROLÜ KİME GİTTİ?

Kardeşim Benim’de Aslı Enver’in üstlendiği karakteri Lal Feray’ın oyuncu kızı Leyla Feray canlandıracak.

LEYLA FERAY KİMDİR?

Leyla Feray, 1993 yılında İstanbul’da doğdu. Eğitimini Koç Üniversitesi Medya ve Görsel Sanatlar Bölümü’nde tamamladı. İlk olarak 2013 yılında Ben Onu Çok Sevdim dizisi ile oyunculuk hayatına ilk adımını attı. 2014 yılında ise Paşa Gönlüm ve Üç Arkadaş dizilerinde oynadı.

Fox Tv ekranlarında yayınlananan Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin kadrosuna dahil oldu ve Ayşe Sultan karakterini canlandırdı.

Leyla Feray ayrıca N11 reklam filminde de oynadı.

KEREM BÜRSİN VE BURAK ÖZÇİVİT BAŞROLDE

TAFF Pictures, Kardeşim Benim 2’nin dışında yine dizi yıldızlarını buluşturacak ve bir film daha çekecek. Senaryo çalışmaları devam eden ve yaz sonunda çekilmesi planlanan aksiyon filminde başrolleri Burak Özçivit ile Kerem Bürsin paylaşacak.(Posta)

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+7 = ?