logo


“aşkın İstilası-yol” Raflarda Yerini Aldı

Beden-Zihin-Ruh tıbbı uzmanı ve fizyoterapist Metin Hara’nın beklenen kitabı “Aşkın İstilası-Yol”, raflardaki yerini aldı. “Aşkın İstilası-Yol” insanları algılarının hapishanesinden kurtararak onları, içlerindeki değerli ustayla ve o ustanın sınırsızlığıyla tanıştırıyor

Beden-Zihin-Ruh tıbbı uzmanı ve fizyoterapist Metin Hara’nın kitabı “Aşkın İstilası-Yol” Destek Yayınlarının imzasıyla, raflarda yerini aldı. Zihinsel algı biçimlerinden dolayı, kendi mutsuz hayatlarını ve hastalıklarını yaratan insanların, iyileşme ve gelişme süreçlerini başlatabilecekleri ruhsal yolculuklarını kaleme alan Metin Hara, paylaştığı bilgiler ve uygulanabilir kolay tekniklerle okuyucudaki değişimi başlatıyor. İnsanın ruhsal yolculuğunun anlatıldığı kitapta, günümüzde var olan dinlerden, doğanın dilinden, evrensel kanunlardan, fizik yasalarından ve ezoterik bilgilere değiniyor.

İnsan hayatındaki her problem ve hastalığın insan zihninde yaratıldığını söyleyen Metin Hara, bu problem ve hastalıklar karşısında kişinin içinde var olan gücü nasıl ortaya çıkarması gerektiği konusunda, geliştirdiği teknikleri okuyucuyla paylaşıyor. İçindeki sonsuz aşka, tam güven ve teslimiyet duyarak geliştirdiği teknikler sayesinde, Türkiye’nin ve dünyanın farklı ülkelerinde iyileşmesine yardımcı olduğu hastaları ve öğrencileri ile çıktığı bu ‘YOL’ u kitabında kaleme alan Metin Hara, öğrendiği en önemli bilginin insanın kendine ve içindeki ustaya güvenmesi olduğunu söylüyor.

Üçlemenin ilk kitabı olan “Aşkın İstilası-Yol” insanları algılarının hapishanesinden kurtararak onları, içlerindeki değerli ustayla ve o ustanın sınırsızlığıyla tanıştırıyor. Aşkın, yeniden doğuşun, farkındalığın, sınırsızlığın, değişimin ve şifanın yol rehberi olacak; “Aşkın İstilası-Yol” ile içinizdeki gücü ve ustayı çıkarmaya hazır olun.

Etiketler: »

Share