logo


Aşkı yüzünden işinden oldu!

engin-tuvana_640‘Kara Para Aşk’ dizisinin Bahar’ı Tuvana Türkay, sevgilisi Engin Akyürek’in peşinden Roma’ya gidince işinden oldu.

‘Kara Para Aşk’ dizisinin Bahar’ı Tuvana Türkay, aşkının kurbanı oldu. Yapımcıdan izin almadan aynı dizide rol alan sevgilisi Engin Akyürek’in peşinden Roma’ya giden Türkay’ın işine son verildiği iddia edildi.

AŞK, TUVANA TÜRKAY’IN GÖZÜNÜ FENA KARARTTI

‘Kara Para Aşk’ dizisinin Bahar’ı Tuvana Türkay, aynı dizide başrol oynayan sevgilisi Engin Akyürek çekimler için rol arkadaşı Tuba Büyüküstün’le Roma’ya gidince soluğu İtalya’da aldı. Yapımcıdan izinsiz sevgilisinin peşinden giden oyuncu, İstanbul’daki çekimlere gelemeyince kriz çıktı.

Dizinin yönetmeni, Türkay’ın sete gelmediğini yapımcı Kerem Çatay’la paylaştı. Çatay’ın kısa bir durum değerlendirmesi yaptıktan sonra Türkay’ın işine son verdiği iddia edildi.

Tuvana Türkay, bu haber üzerine konuyla ilgili bir açıklama yaptı.

Diziden atılmasının söz konusu olmadığını belirten Türkay, “Diziden atıldığım filan yok. Hepsi yalan. İki tane sinema filminde oynadığım için izin istedim yapımcımdan. Kara Para Aşk dizisinde sadece iki bölüm yokum. Tekrar diziye döneceğim. ‘Güvercin Uçuverdi’ ve ‘Hayat’ diye iki tane sinema filminde oynadım. Bir de dizi olunca ara istedim o kadar. Kerem Çatay, sadece özel hayatlarımıza dikkat etmemizi istiyor, kimsenin de ekmeğiyle oynamaz öyle bir insan değil” dedi.

Etiketler: » » » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

1+6 = ?