logo


23 Haziran 2016

Aşk Laftan Anlamaz’ın son bölümde neler yaşandı?

1694206

İkinci bölümüyle dün akşam izleyiciyi ekrana kilitleyen dizi 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Aşk Laftan Anlamaz’ın son bölümünde; Hayat, gururuyla geleceği arasında bir seçim yapmak zorunda kalır. Korktuğu an gelmiştir ve yalanı açığa çıkacak mıdır? İşte Aşk Laftan Anlamaz 2. son bölüm ve 3. bölüm fragmanı için detaylar.

Başrollerini Hande Erçel ve Burak Deniz’in paylaştığı Aşk Laftan Anlamaz 2. yeni bölümüyle dün akşam izleyicisiyle buluştu.Son bölümünün ardından da 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İlk bölümüyle izleyiciden tam not alan dizinin bu bölümünde Hayat, gururuyla geleceği arasında bir seçim yapmak zorunda kalacak.

AŞK LAFTAN ANLAMAZ 2. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Yayınlandığı ilk günden beri adından sıkça söz ettiren dizi 2. yeni bölümüyle ekranda yine romantik komedi rüzgarı estirdi. Gerçek Suna’yı karşısında bulan Hayat, ne yapacağını şaşırarak güçlükle durumu geçiştirir. Üstelik Emine, Hayat’taki tuhaflığı fark edip kızının peşine düşerek Sarte’ye baskın yapar. Durumlar kızımız için daha da zorlaşacaktır.Hayat’ın yardımına her zamanki gibi Aslı ve İpek yetişir. Yapılacak tek şey, Suna’dan birkaç gün daha izin almaktır. Hayat bunun mümkün olmadığını söylese de İpek bir yolunu bulacağına söz verir. Soluğu Suna’nın evinde alırlar. Bir taraftan da Murat’ın verdiği işlerle boğuşan Hayat, tuhaf testlere tabi tutulduğunu düşünür. Patronunun her şeyi öğrendiğinden şüphelenir. Bir de Didem’in kıskançlıkları ve diğer yanlış anlaşılmalar sonucu Hayat, gururuyla geleceği arasında bir seçim yapmak zorunda kalır.

Etiketler: »
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

2+3 = ?