logo


25 Ağustos 2016

Aşk Laftan Anlamaz 9.bölüm neden yayınlanmadı?

1a4ec044038398990ebffece4014a3f8

Show TV ekranlarının romantik-komedi dizisi Aşk Laftan Anlamaz’ın dün akşam 9.bölümüyle ekranlara gelmesi bekleniyordu. Ancak yayın akışındaki değişiklik nedeniyle dizinin bu hafta yayınlanmayacağını duyuruldu. Dizinin hayranları da bu duruma sosyal medyada isyan etti. Aşk Laftan Anlamaz’ın 9.bölümüyle 31 Ağustos Çarşamba günü yayınlanacağı öğrenildi.

Screenshot_1

AŞK LAFTAN ANLAMAZ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Bölüm sonu dedikodusu: Aşk Laftan Anlamaz 8. bölüm Çarşamba günlerini iple çekeceğimizi düşünerek umutla beklediğimiz Aşk Laftan Anlamaz’ın temposu, daha çok az bölüm yayınlanmasına rağmen, gittikçe düşüyor. Bölümlerdeki kopukluklar, karakterlerde denge kurulamaması derken izleyiciyi yoran bir bölümle daha ekranlara geldi. Gelin sekizinci bölümde neler olduğuna hep birlikte bakalım!
Fazla Emine ve Fadik yüklemesi bünyeye zarar, bir kere daha anladık bu bölüm…

Yine Hayat’a kısmet arayışındaydılar. Gerçi Hayat’a kısmet ararken Fadik’e buldular. Emine ve Fadik’e bu bölüm de bol bol yer vermişlerdi. Hayat ve Murat’tan daha çok gördük ikisini… İzleyiciyi gerçekten sıkan karakterler bunlar ve yanlarına bir de Fadik’in kısmeti eklendi, tam oldu. Komik bir karakter yazmaya çalışmışlar ama yine pek olmamış. Daha çok sahneleri bitse de gitsek modundaydı. Ayrıca senaristler yazdıklarını unutuyor diye korkmaya başladık, çünkü Emine en son Hayat’a görücü bulmaktan vaz geçmiş ve “Kızımın mutluluğu, istekleri her şeyden önce gelir,” demişti. Ne değişti acaba iki bölümde? Göremedik de…

Etiketler:
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

3+9 = ?