logo


11 Şubat 2017

Arka Sokaklar’da Pınar öldü mü?

Arka Sokaklar 428. bölümü ile ekrana geldi. Bu hafta Arka Sokaklar dizisinde kızının intikamı için Rıza Baba’nın kızını hedef alan ve başarılı olan Sezgin’in saldırısı sonucunda Pınar yoğun bakıma kaldırıldı. Yapılan tüm çabalara rağmen doktorun ağzından iyi sözcükler dökülmez ve herkes şoke olur. Peki Pınar öldü mü?

Geçen hafta ekrana gelen son bölümde Pınar’ın Sezgin tarafından vurulması herkesi şoke etmişti. Dizinin fanları Arka Sokaklar son bölüm ardından İpek Yaylacıoğlu diziye veda edecek mi sorusunu merak etti. Rıza Baba intikamını almak için nasıl bir yol izleyecek. İşte o son bölüm ve sorunun cevabı…

ARKA SOKAKLAR 428. BÖLÜM ÖZETİ

Pınar, Sezgin tarafından vurulmuştur. Hastaneye götürülür ve acil olarak ameliyata alınır. Hem Pınar’ın, hem de bebeğin durumu kritiktir.

PINAR, VURULDU; TÜM EKİP, PERİŞAN OLDU!

Pınar’ın, vurulma haberini alan ekip hastaneye gelir. Ayla ve Ali’ye haber verme işi ise, Aylin ve Hakan’a düşer.

Cezaevinde Rıza ve Oktay’ın samimiyeti ilerler. Oktay sandığımızdan farklı çıkar. Rıza Baba’nın kolu kanadı olur. Mesut ve Hüsnü, Rıza Baba’ya kötü haberi vermeye cezaevine gider. Rıza, neye uğradığını şaşırır. Gözbebeği, hayattaki tek varlığı kızı ve doğmamış torununun hayatı tehlikededir. Bir an önce bir şeyler yapması gerekir. Oktay, Rıza ile yakından ilgilenmektedir; ama Rıza Baba, Oktay’a karşı tam bir güven sağlayamaz.

Pınar’ın vurulduğunun haberini alan Ali kendini kaybeder. Karısının yanında olamadığı, onu koruyamadığı için kendini suçlar. Pınar’ın hayatta kalması için herkes tek yürek olmuştur. Rıza, kızına ve ailesine bu acıyı yaşatan Sezgin’in yanına bırakmayacağına ant içer. Mesut, Ali’ye intikamını alması için fırsat yaratacağına söz verir. Ali, dinmeyen bir öfkeyle, o anın gelmesini bekler.

Arka Sokaklar 429. yeni bölüm fragmanında Rıza babanın üzgün hali Pınar’ın öldüğü yönünde yorumlanıyor…

Etiketler: » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

5+5 = ?