logo


13 Ocak 2017

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanında gündem Hüsnü

Arka Sokaklar dizisinin yeni bölüm fragmanın Hüsnü’nün gidişi ekipte bomba etkisi yaratıyor. Tüm ekip Hüsnü komisere yapılan haksızlığı önlemek için seferber olurken, Rıza Baba’nın bu olaya nasıl karşılık vereceği merak konusu.

Arka Sokaklar 424. Bölüm Fragmanı yayında! Hüsnü, arkadaşlarıyla beraber tekrardan görev alabilecek mi? Ekip, bu olaya nasıl karşılık verecek?

Arka Sokaklar adını zirveye yazdırdı!

Kanal D’nin fenomen dizisi Arka Sokaklar dün akşam yayınlanan bölümü ile adını yine zirveye yazdırdı. Dizinin bu bölümü; Tüm Kişilerde yüzde 11.05 reyting ve yüzde 24.62 izlenme payı ile, ABC 1’de ise 8.28 reyting ve yüzde 18.62 izlenme payı ile birinciliği kimseye bırakmadı. Arka Sokaklar, heyecan dolu yeni bölümü ile Cuma akşamı saat 20.00’da Kanal D’de…

Arka Sokaklar son bölümde neler yaşandı?

Hüsnü’nün açığa alınma haberi ekipten sonra Çoban ailesinin de gündemine bomba gibi düşer. Ekip arkadaşları Hüsnü’ye moral vermeye çalışsa da, bir yandan bu şimşekleri üzerlerinden nasıl çekeceklerinin yolunu bulmaya çalışırlar. Rıza, Veysel’in üzerine daha sert gitmeye karar verir. Selin, Veysel’in güvenini kazanmalı, ne olup ne bittiğini öğrenmelidir. Veysel, kumarhanede tanıştığı kuyumcu Akif ile ortak işe kalkışır. Bu iş için Sezgin devreye girer. Sezgin büyük güven duyduğu Gökçe ve ekibine işi teslim eder.Gökçe hem çok ünlü bir mekan işletmecisi, hem de müzisyendir. Zırhlı araç soygunundan sonra ekip olayın peşine düşer. Bu sırada, Veysel’in de eli boş durmaz. Hırsızlığı ekipten birilerinin üzerine yıkacak bir planı vardır. Seri numarası tutan paralar Hakan ve Ali’nin kullandığı aracın içerisinden çıkınca Komiser İsmail tarafından, Hakan, Ali kelepçelenerek önce sorguya sonra nezarete alınır. Ekip, Hüsnü’nün açığa alınmasını atlatamadan, Hakan ve Ali’nin aklanmasının peşine düşer.

Etiketler: » » »
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

2+6 = ?