logo


18 Ağustos 2019

Arka sokaklar dizisinden vedalar peş peşe geldi!

13 yıldır devam eden Arka Sokaklar dizisinde Furkan Göksel’den sonra 9 yıldır Pınar karakterini canlandıran İpek Yaylacıoğlu da sosyal medya hesabından diziye veda ettiğini duyurdu.

Kanal D’nin 13 yılı geride bırakan efsane polisiye dizisi ‘Arka Sokaklar’ın sevilen oyuncusu Furkan Göksel’in ardından İpek Yaylacıoğlu da diziye veda etti. Oyuncu, ayrılık haberini sosyal medya hesabından duyurdu.

DİZİYE VEDA ETTİ

Erler Film’in yapımcılığında ekrana gelen, başrollerini Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Oya Okar, Alp Korkmaz ve Ozan Çobanoğlu gibi isimlerin paylaştığı dizide 9 sezondur yer alan ve Pınar karakterine hayat veren İpek Yaylacıoğlu Instagram hesabından diziye veda ettiğini duyurdu.

“9 SENEMİ ANLATMAM MÜMKÜN DEĞİL”

Arka Sokaklar’ın setinden çektirdiği fotoğrafları paylaşan güzel oyuncu altına şu notu düştü: “Yüzlerce fotoğraf koysam da, sizin sevginiz ve desteğinizle tamamladığım 9 senemi anlatmam mümkün değil. İyi ki varsınız, iyi ki hepinizi tanımışım. Her şey için teşekkür ederim. Sizi çok seviyorum.”(acunn.com)

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » »
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

2+2 = ?
#

Arka sokaklar dizisinden vedalar peş peşe geldi!” için 1 yorum

  1. Pınar karakterini oynayan oyuncunun ayrılması isabet olmuş. Rıza baba ya da kocası ya da çocuklarından biri kaçırıldığında, yaralandığında, hapse girdiğinde elbette bir tepkisi olacak acısını ifade edecek lakin İpek Yaylacıoğlunun cıyak ciyak bağırması, isyan etmesi atarlı-giderli konuşması, tahammülsüz, laftan anlamaz, söz dinlemez oluşu beni çok rahatsız ediyordu. Yanlış anlaşılmasın Rolünü yapamıyordu demiyorum. Polis kızı rolüne gitmiyordu diyorum. Yoksa Muhteşem Yüzyıl gibi Osmanlı dizisinde Sarayda Al-i Osmanlı hanedanında Sultan-Şehzade ya da padişah anası olsa bu sözleri söylemez bilakis överdim. Rıza Babanın eşi ile Kızını daha önce başka oyuncular oynamıştı. İnşallah kızı Pınarı oynayacak oyuncu geldiğinde benzer durumlarda aynı etkiyi yapmaz.

    0