logo


Arda Turan’dan ‘Sarışın’ göndermesi

10884452_10152961332054452_1160327959_nArda Turan Instagram hesabından öyle bir şey paylaştı ki ortalık karıştı.

Serenay Sarıkaya ile anılan ve Serenay’a arkadaşlık teklifinde bulunacağı konuşulan Arda Turan, Sinem Kobal‘la yaşadığı ayrılıktan sonra her gün farklı isimlerle anılmaya başladı. La Liga’nın Noel tatiline girmesinden sonra İstanbul’a gelen Arda Turan aşk dedikodularının yeniden alevlenmesine neden oldu.

Sinem Kobal ile yaşadığı ilişki magazin dünyasına bomba gibi düşmüştü. Evlilik planlarının yatmasından sonra ünlü futbolcu bir çok isimle anıldı. Son olarak Serenay Sarıkaya ile anılan ünlü futbolcunun duyduğu ilginin karşılıksız olduğu ortaya atıldı. Arda Turan İstanbul tatilinde sürekli olarak Burcu Esmersoy‘la buluşması yeni dedikodulara sebep oldu.Tüm bunlardan sonra Arda Turan’ın Instagram hesabından yaptığı paylaşım ortalığı iyice karıştırdı.

“SARI SAÇLARINDAN SEN SUÇLUSUN”
Arda, önceki gün Instagram’da Kayahan’ın “Sarı Saçlarından Sen Suçlusun” şarkısının bir bölümünü paylaştı, altına da “Bu ara bu şarkıya taktım” diye yazdı. Takipçilerinden şarkıya yorum yağdı. Turan, şarkıyla kime gönderme yaptığı konusunda tahminler yürüten takipçilerinden gelen yorumlar üzerine o paylaşımı hesabından sildi.

Etiketler: » » » » » » » » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

7+9 = ?