logo


Anti Selülit Yağı

Selülit, derinin koruyucu bariyerlerin bozulması sonuncunda ortaya çıkan selülit portakal görünümlü hoş gözükmeyen şekillerde olur. Kadınların bu durumdan kurtulması diyet ve spor etkili olmayabilir. Selülitten kurtulmaya en etkili olan anti selülit yağı cildinizin daha pürüzsüz ve yumuşak olmasını sağlayacaktır.

Anti Selülit Yağın Özellikleri

Selülit bakımında kullanmak için üretilen anti selülit yağı 100 ml içeren şişelerde satılmaktadır. Almanya’da üretilen anti selülit yağı 24 bitki yağların bileşimden geliştirilmiştir. Cildin daha parlak ve pürüzsüz görünmesini sağlarken cildinize canlılık kazandırır. Tüm cilt tipine uygun olan anti selülit yağı cildin elastikiyetini artırır ve sıkılaştırır.

Anti Selülit Yağı Nasıl Kullanılır?

Yeterli miktarda yağı baldırda kalçada ve karın kısmınızda günde en az bir kere 10 dakika masaj yapın ve cildinizde emilene kadar bekleyin. Daha etkili olması için bu yağı duştan sonra gözenekler açıkken kullanmalısınız. Kullanım sonrasında durulama gerektirmeyen anti selülit yağını cildinizde kesik, yara ce pişik olan bölgelerde kullanmamalısınız. Sizde cildinizi daha pürüzsüz ve canlı görünümde olmasını istiyorsanız anti selülit yağı ürününü https://www.thelifecoshop.com/anti-selulit-yagi sitesinden bulabilirsiniz.


Share
#

SEN DE YORUM YAZ

1+5 = ?